У Чубарівці буде парк! Його садили всім селом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
34

Мине небагато часу – і в центрі Чубарівки, де ще недавно височіли розвалини контори колишнього колгоспу імені Чубаря, зазеленіє парк, названий на честь сільського костоправа Миколи Панасовича Шевченка.

imaged

Затріпотять на вітру дрібні листочки берези, здіймуться у височінь розлогі клени, зачарує плодами чорноплідна горобина, розпахнуться кущі барбарису та магонії. А в минулі вихідні їх ще тільки висаджували.

Гамірно та весело було на сільському пустирі, насаджувати парк прийшли працівники сільради, Будинку культури, учні місцевої школи, професійного ліцею, багато селян. Звичайно, надали допомогу технікою місцеві фермери і підприємці, адже для висадки дерев, які привезли із землею, знадобився кран.

– 99 тисяч гривень пішло на закупівлю дерев та кущів для сільського парку, – повідомила в інтерв’ю «Пологівським вістям» секретар Чубарівської сільської ради Л.В.Стус. – Але це лише початок робіт для створення місця відпочинку для людей. Ще встановлять лавочки, ігровий майданчик для дітей, збудують фонтан – і тоді у нас буде не гірше, ніж у Пологах.

Фото  С Двірника.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут