Три перемоги в один квітневий вікенд

0
12

У минулі вихідні, 16-17 квітня, творчі колективи районного Будинку культури поповнили арсенали своїх нагород, побувавши на ІV Всеукраїнському конкурсі «Перші проліски», який проходив у Дніпропетровську.

image (2)

Лауреатом першого ступеню в номінації «Розмовний жанр» в категорії «манюні» стала шестирічна Злата Хілько, а в молодшій категорії – Христина Курасова. Обидві дівчинки учасниці зразкового театрального колективу «БравО» (керівник М.Гаспарян).

Лауреатом другого ступеню у вокальному жанрі в категорії «манюні» стала шестирічна Марія Абатурова, солістка вокальної студії під керівництвом Н.Самойлик.

image (5)

Зразковий хореографічний колектив «СОЮЗ» (керівник заслужений працівник культури України Р.Гаспарян) отримав перемогу в номінації «народна хореографія» у змішаній віковій категорії став лауреатом першого ступеню.

Як зазначила художній керівник РБК М.Гаспарян, хоч дорога була дальня, але діти отримали величезне задоволення від поїздки, масу вражень і здобули багато нових друзів. Поїздка відбулася завдяки батькам учасників конкурсу, тож їм велика подяка за такий змістовний і результативний вікенд.

Вл.інф.

Фото учасників конкурсу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут