Танцювальний колектив «Натхнення» відсвяткував 10-річчя

0
48

23 квітня в Пологівському сільському Будинку культури відсвяткували 10-річчя танцювальному колективу «Натхнення». На заході лунали слова вітань від колег з Новоселівського СБК, Вербівського СБК, Кінськороздорівського СБК.

IMG_2345

Зі словами подяки за роботу і привітанням з ювілеєм виступили начальник відділу культури і туризму Марина Діденко і директор районного організаційно-методичного центру Світлана Колісник.

«Натхнення» – колектив, який є активним учасником виїзних концертних програм для військових в зону проведення АТО, в госпіталі, у військові частини.

Керівник колективу Валентина Махоніна та учасники згадавали історію створення «Натхнення», усім було запропоновано переглянути відео- та фото-матеріали з життя колективу.

Багато добрих слів пролунало на адресу колективу Пологівської сільської ради, батьків вихованців, приватних підприємців території, дирекції Пологівського НВК за підтримку і допомогу в розвитку колективу.

Програма складалася з 34 хореографічних номерів у виконанні старшої, середньої та молодшої груп «Натхнення» та за участю танцювальних колективів «Світанок» і «Капітошка» Вербівського СБК, «Квітень» Кінськороздорівського СБК та Новоселівського СБК. Випускників колективу було запрошено на сцену, і вони вдало склали іспит з навичок народної хореографії, під оплески вдячних глядячів подарували квіти улюбленому вчителю.

З днем народження, «Натхнення», натхнення тобі у творчості!

М.Діденко, начальник відділу культури і туризму РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут