Старосту обрано: за кого і як голосували селяни на дільницях

1
20

Учора, 10 квітня, на території с.Кінських Роздорів, с.Магедового та с.Лозового відбулися вибори старости.

vybory-710x434

Нагадаємо, на цю посаду висунули свої кандидатури два кандидати – колишній голова Кінськороздорівської сільської ради, який нині є виконуючим обов’язки старости с.Кінских Роздорів, с.Магедового та с.Лозового, Олександр Захряпа і заступник голови Чапаєвської сільської ради об’єднаної територіальної громади Сергій Зубенко.

Як повідомила секретар Чапаєвської сільської ради Лілія Метель, на територіях працювали три виборчих дільниці. Результати голосування вже відомі. На дільниці № 230434 (у Зеленому Яру) за Сергія Зубенка проголосували 178 виборців, за Олександра Захряпу – 127, на дільниці № 230435 (у Магедовому) Сергій Зубенко набрав 104 голосів, а його суперник – лише 7. На центральній дільниці № 230433 виборці також більше підтримали Сергія Зубенка (237 голосів), за Олександра Захряпу проголосували 149 роздорівців. Всього Сергій Зубенко набрав 519 голосів, Олександр Захряпа – 283. Явка виборців на дільниці склала 40%.

Сергій Зубенко
Сергій Зубенко

Тож з відривом у 236 голосів переміг на виборах сільського старости Сергій Зубенко. Нагадаємо, обраний староста представлятиме інтереси жителів названих сіл в Чапаєвській об’єднаній територіальній громаді, до якої віднедавна вони входять

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут