Робота з надання допомоги учасникам АТО триває

0
40

Сьогодні, 21 квітня, у Пологівській районній державній адміністрації під головуванням Валерія Орловського, голови ГО «Ветерани АТО Пологівщини», відбулося засідання центру допомоги учасникам АТО.10-1-1-500x260 Координатори та консультанти звітували про виконану роботу, яка стосується соціальної, юридичної та психологічної допомоги військовослужбовцям.

Начальник управління соціального захисту населення Оксана Семененко повідомила, що на обліку в управлінні перебувають 179 учасників бойових дій. Атошники отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 920 грн. до 5 травня. Крім того, як повідомили у міській раді, 4 військовослужбовцям було надано матеріальну допомогу на загальну суму 5800 гривень. До управління соціального захисту за матеріальною допомогою звернулися 9 учасників АТО та 6 членів сімей військовослужбовців. Їм буде надано допомогу на загальну суму 15 тисяч гривень. 13 осіб подали заявки на санаторно-курортне оздоровлення, 33 – на психологічну реабілітацію, 27 учасників бойових дій вже отримали психологічну допомогу.

Начальник центру зайнятості Василь Сліпченко повідомив, що на обліку в центрі перебувають 20 учасників бойових дій, у квітні звернулися 3 осіб, 2 – працевлаштовано. Всього з початку кампанії працевлаштовано 23 атошники.

Триває робота по відведенню учасникам АТО земельних ділянок. Всього надано дозволів по району 47, з них: в межах населених пунктів – 9, за межами – 38. Органи місцевого самоврядування прийняли 9 рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою для ведення особистого селянського господарства. Зокрема, в с.Басані – 2 ділянки, с.Красноселівці Чубарівської сільської ради – 1 ділянка, с.Павлівському Інженерненської сільської ради – 1 ділянка. Під забудову: в м.Пологах – 4 ділянки, с.Пологах – 1 ділянка. Зареєстровано право власності на 1 присадибну ділянку в м.Пологах, для ведення особистого селянського господарства – 2 ділянки (в с.Інженерному та с.Басані).

Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області видало накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 38 земельних ділянок для ведення ОСГ: 13 – по Вербівській сільській раді, 5 – по Григорівській, 3 – по Інженерненській, 9 – по Кінськороздорівській, 1 – по Новоселівській, 1 – по Тарасівській, 4 – по Чубарівській, 1 – по Пологівській міській раді.

Психологічну допомогу учасникам АТО та членам їхніх сімей надають пологівські психологи, а також волонтер-психолог Анастасія Царенко. 16 квітня у кафе «Сакура» за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту РДА та за підтримки приватного підприємця Олександра Добровольського для дітей учасників АТО проведено тренінг «Уникнення/усунення конфліктної ситуації». Програму заходу склали ігри, малювання, спілкування, самопрезентація в малюнках, пригощання солодощами.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут