Радикали під Кабмін корів водили

0
16

З екранів телевізорів від міністрів та радників ми щодня чуємо одну і ту саму мантру про необхідність підтримки вітчизняного виробника. Уряд завченими фразами стверджує, що ВВП зростає, мінімальні заробітні плати та пенсії зростають, як на бобах, а інфляція наче не така і велика.

_OKD4012 _OKD4302

Проте достатньо роззирнутись навколо аби зрозуміти – люди виживають, як можуть. Хто підробляє на підсобних роботах, інші живуть за рахунок власних городів, одиниці отримують мізерну заробітну платню на важких підприємствах. В великих містах роботу знайти можна. На селі – зась. Чи не єдина можливість вторгувати бодай якісь живі гроші і не вмерти з голоду – тримати корову. Молоко, сир і сметана – продукти без перебільшення стратегічні, а значить, мають захищатися і підтримуватися державою. Це так насправді?

Насправді ж, селянин кинутий владою напризволяще. Ані програм підтримки, ані дешевих кредитів. Допомоги ніякої, тільки сама шкода. Неконтрольовані оптовики знахабніли геть. Встановили ціну за літр молока в дві з половиною гривні за літр – дешевше пляшки води! Скупляють за безцінь і продають в три дорога. В магазині пляшка розведеного і розбавленого молока 12-13 гривень!

Розірвати цю змову взявся Лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Разом з побратимами він вимагає від Кабінету міністрів встановити мінімальну закупівельну ціну на літр молока не менше 5 гривень та повернути пільгове оподаткування сільського господарства.

“Колись мало не в кожній сільській сімї було по дві-три корови. Сьогодні ж і одної немає, бо селяни продають молоко дешевше води і на утримання худоби їм просто не вистачає грошей. Молочні монополісти ставлять свої умови виробникам, які змушені продавати їм молоко за копійки, щоб воно взагалі не зіпсувалось. Спробував би Яценюк на зарплату у півтори тисячі прогодувати п’ятьох корів. Тому з командою привели під Кабмін стадо корів і бідних доярок, щоб ці міністерські держиморди дізналися звідки береться молоко”, – заявив Олег Ляшко під стінами Кабінету міністрів.

Радикали наполягають – Уряд має втрутитися зобов’язати оптовиків збільшити закупівельні ціни на молочну продукцію і притягти до відповідальності організаторів змови проти молочарів. Сьогодні країна виживає лише завдяки селу і не розуміти цього, значить бути ворогом України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут