Про дороги, вишиванки, компенсації і сміття – такі питання обговорювали депутати на останній сесії міської ради

0
24

22 квітня відбулася восьма сесія міської ради сьомого скликання, на якій розглянули 46 питань.HmaaV3hy

Перед початком їх розгляду до депутатів звернулася їхня колега, голова фракції «Наш край» В.М.Шашко з проханням підтримати законопроект депутата Верховної Ради, згідно з яким процес декомунізації повинен відбуватися за кошти державного бюджету, а не за кошти громадян України. «У зв’язку з декомунізацією, – пояснила вона, – уряд збирається витрати із заміни табличок на будинках та перереєстрацію юридичної адреси підприємців перекласти на плечі громадян, внаслідок чого фізичні та юридичні особи мають сплатити значно більше обумовлених раніше сум – 140 та 410 грн.»

За підтримкою до міських депутатів звернувся також депутат Р.В.Сорока, який зважаючи на незадовільний стан доріг і мізерність коштів, що виділяються на їхній ремонт, вніс пропозицію звернутися до Прем’єр-Міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, обласної ради, облдержадміністрації та депутатів усіх рівнів з клопотанням виділити на 2016 рік кошти на фінансування ремонту доріг загального користування державного значення, що проходять через територію міста Поліг.

Обидва звернення були підтримані міськими обранцями.

Секретар міськради Л.А.Сова зачитала звернення столичних громадських ініціатив з проханням підтримати впровадження свята державного національного вбрання, Дня вишиванок, який має проходити у травні кожного третього четверга.

Опісля депутати приступили до розгляду питань порядку денного, які стосувалися фінансової підтримки міськводоканалу, «Житло-Сервісу», виділення коштів на програми з благоустрою, утримання автомобільних доріг, реконструкції та розвитку комунального розвитку міста, природоохоронних заходів ін. Депутати проголосували за виділення 162 тис. грн. для компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах.

Заслухали звіт начальника КУП «Житло-Сервіс» О.В.Луценка. За наведеними цифрами , а також затвердили низку земельних питань.

Л.Слабишева.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут