5 Квітня 2016 Спорт 222  0

Пологівські спортсмени – абсолютні чемпіони України

___анда-Чер_асы(04-05-11-30-10)

У минулі вихідні в м. Черкасах пройшов ХІІІ чемпіонат України з окремих вправ пауерліфтингу. Змагання проходили за правилами Української бездопінгової федерації пауерліфтингу (без екіпірування). У чемпіонаті взяли участь сім спортсменів Пологівської ДЮСШ на чолі з тренером О.В.Плетінем, котрі у своїх вагових категоріях показали такі результати:

до 67.5 кг – Олександр Сіденко (присідання – 135.5 кг – ІІ місце, жим лежачи – 100 кг – ІІІ місце серед юнаків 16-17 років); до 67.5 кг – Володимир Бабич (присідання – 115 кг – І місце, жим лежачи – 115 кг – ІІ місце, станова тяга – 145 кг – І місце серед юніорів); до 110 кг – Дмитро Корнєв (присідання – 207.5 кг – І місце, жим лежачи – 130 кг – І місце, станова тяга – 190 кг – І місце серед юніорів); до 67.5 кг – Віталій Носик (жим лежачи – 135 кг – І місце серед юніорів); до 75 кг –  Сергій Петренко (жим лежачи – 122.5 кг – І місце серед юнаків 14-15р., новий юнацький рекорд України); до 82.5 кг – Юрій Тоцький (жим лежачи – 195 кг –  І місце у відкритій категорії, новий рекорд України); до 90 кг – Юрій Клименко (жим лежачи – 175 кг – І місце в відкритій категорії).

У жимі штанги лежачи серед юніорів Віталій Носик став абсолютним переможцем. В абсолютній першості у відкритій віковій категорії серед чоловіків з жиму штанги лежачи Юрій Тоцький став чемпіоном, а Юрій Клименко посів друге місце.

Абсолютні переможці нагороджені почесними кубками та футболками.

Спортсмени та тренер О.В.Плетінь висловлюють щиру подяку офіційному спонсору команди генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку, голові профспілкового комітету С.В.Пустовойтенко, членам правління ПАТ «Пологівський ОЕЗ» на чолі із О.В.Закарлюкою за фінансову підтримку виїзду команди для участі в змаганнях. Команда і тренер принагідно висловлюють вдячність райдержадміністрації, відділу молоді та спорту, районній раді за придбання змагальних стійок для пауерліфтингу, на яких 26 березня в Пологівській ДЮСШ проведений чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів.