«Патріотична весна» у Запоріжжі: пологівці і там побували! (Фоторепортаж)

0
24

Пологівці пропустити таку культурно-мистецьку акцію, як «Патріотична весна», звісно, не могли. Тож у суботу, 23 квітня, вирушили невеликою делегацією на чолі із заступником голови РДА Іриною Півень до Запоріжжя.

13061975_1543726262589146_4249688686750232347_n

Акція ця проходила на площі Фестивальній, у самому серці обласного центру. До проведення акції був залучений особовий склад військової частини 3029 та бойова техніка, яка пройшла випробування у зоні АТО. Крім того, жителям та гостям міста продемонстрували обладнану військову палатку із зони АТО.

Увагу громадян привертала бойова техніка частини, про можливості якої охоче розповідали бійці. Молодше покоління із захватом обстежувало всі закутки броньованих авто та із задоволенням фотографувалось на згадку.

Запоріжців цікавила інформація про порядок проходження служби в лавах Національної гвардії, а також історія та бойовий шлях частини.

На площі впродовж дня виступали творчі колективи та окремі виконавці обласного центру патріотичного виховання молоді, центру естетичного виховання Хортицького району, міських палаців культури та районів області. Співали пісні солісти-вокалісти та аматорські колективи національно-культурних товариств Запорізького краю.

Все те бачили і у всьому брали участь й пологівці. Дівчата з вокального тріо «НЛО» (Валерія Дібровська, Оля Самара і Настя Ворона) та Валерія Дібровська як солістка зачаровували запоріжців своїми ніжними голосами. Вікенд видався по-справжньому драйвовим і патріотичним. Ця акція вкотре підтвердила, що українці – мирні люди, які хочуть жити в добрі і злагоді, тому плекають красу і таланти.

Вл.інф.

Фото А.Устименко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут