Лідія Іванівна СЛАБИШЕВА

завідуюча відділом листів.

Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
27 Квітня 2016 Місто 1 714  5 

Отець Олександр повернеться?


IMG_5488

За проханням читачів «Пологівських вістей» наш кореспондент з’ясував у благочинного протоієрея Андрія Столярчука, чому о. Олександра відсторонено від проведення служби в Свято-Покровському храмі? Протоієрей Андрій відповів, що це тимчасово. Як і до цього, о. Олександр залишається настоятелем церкви.


 1. Оксана сказав:

  нічого не поняла. Так відсторонили чи не відсторонили?

 2. Катерина сказав:

  Не знаю хто затіяв всю цю історію з “тимчасовим відстороненням” отця Олександра від проведення служб у храмі нашого міста, але з впевненістю можно сказати одне – це некрасиво! І навіть більше, це непорядно!!! Чинити таке у час Великого Посту, розпалювати в людях гнів……не думаю, що це вчинок порядних людей! Ми всі віримо в те, що все скоро стане на свої місця,так, як було раніше…..до цієї “тимчасової історії”!

 3. Андрей сказав:

  Вы себе сами коментарии пишете???

  • Гол. редактор сказав:

   Андрій, перш ніж обвинувачувати людину в чомусь, напишіть повністю своє ім”я та прізвище, тоді ми поставимо ваш коментар. За кожне своє слово, нічим не підкріплене, відповідатемете особисто ви, а не модератори сайта. До суду матимуть право подавати на вас, а не на редакцію, дуже легко під анонімом обгадити людину, до речі без доказів і сидіти потирати ручки, який я молодець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.