Опалювальний сезон в області завершиться цього тижня

0
10

У населених пунктах області поступово завершується опалювальний сезон 2015-2016. Частково житлові будинки та об’єкти соціальної сфери  відключають від тепла. Про це повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства і будівництва облдержадміністрації.batarei-04

– На сьогодні опалювальний сезон поступово завершується. З п’ятниці, 1 квітня,  деякі житлові будинки почали відключати від тепла. Наприклад, у Гуляйпільскому районі,  м. Дніпрорудне та м. Запоріжжі вже завершено опалювальний сезон. У Запоріжжі частину будинків відключили від тепла 1 квітня,  деякі – 4 квітня, а за станом на сьогодні, 5 квітня, в обласному центрі опалювальний сезон завершено, – повідомив начальник відділу теплозабезпечення та водопровідно-каналізаційного постачання Департаменту Євген Манукян.

За словами посадовця, за рішенням керівників районів, із 5 тис. 318 житлових будинків в області тепло подається в 426 будинків; із 402 дитячих садків опалюється 157; із 562 шкіл – 285 учбових закладів,  із 68 лікарень опалювальний сезон продовжено в 19.

Відповідно до нормативів опалювальний сезон завершується, якщо протягом трьох діб середня температура перевищує +8 градусів С. Наразі температура відповідає нормативам. За інформацією Департаменту,  в Запорізькій області опалювальний сезон планується стовідсотково завершити цього тижня.
Управління у справах преси та інформації

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут