На Гуляйпільщині ледь не до смерті побили сільського голову та його дружину

0
10


13 квітня ввечері близько 21.00 в с. Червоне група невідомих осіб з битами напала на голову сільської ради, члена запорізької територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Увечері повертаючись від сусідів, глава Червонянської сільської ради Шевченко Володимир Володимирович з дружиною Маргаритою, помітили, що в сторону будинку під`їжджає автомобіль.

s-zhenoj

Підійшовши до свого двору вони побачили як з авто вийшли двоє, і підбігши впритул, почали бити Володимира Шевченка. Вони також намагалися відібрати у дружини Володимира телефон і наносили їй удари по обличчю і в груди. З машини вийшли ще двоє бандитів спортивної статури з битами. Вони без розбору стали добивати лежачого сільського голову ногами, битами і кулаками. Після цього нелюди вже лежачого сільського голову били об асфальт який був багряним від великої крововтрати, в результаті знущань Володимир втратив свідомість.

Відібравши телефон, нападники розбили його, щоб дружина не змогла викликати поліцію. Коли нападники поїхали Володимир був без свідомості, дружина дотягла його закривавлене тіло до сусідів і звідти була викликана швидка допомога.

Пише: vmestezp.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут