На фінансування армії запоріжці спрямували майже 70 мільйонів гривень

0
14

За І квартал поточного року від запорізьких платників надійшло 69,2 мільйона гривень військового збору (без показників Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі). Це майже на 17 мільйонів гривень більше за аналогічний період 2015 року.Ilgv_X2o_TZo4 Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, цього року щомісячна сплата складає у середньому понад 23 мільйони гривень.

У територіальному розрізі у десятці лідерів за сплати збору на підтримку Збройних Сил України – платники Вознесенівського району м. Запоріжжя, яких обслуговує Запорізька ОДПІ. Вони забезпечили з початку року 10,3 мільйона гривень. На другому місці – майже 9 мільйонів гривень від суб’єктів підприємництва м. Енергодар, на третьому – представники бізнесу Олександрівського району із сумою 5,6 мільйона гривень військового збору. Вагомі показники платників

Дніпровського району обласного центру – понад 5 мільйонів гривень, майже 4,7 мільйона гривень – м. Мелітополя, Шевченківського району м. Запоріжжя – 4,3 мільйона гривень, 3,9 мільйона гривень спрямували підприємства та підприємці м. Бердянська, 3,7 мільйона гривень – Комунарського району, 3,1 мільйона гривень – Заводського району, 3 мільйони гривень – м. Василівки.

Нагадаємо, військовий збір, ставка якого становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування, встановлено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Його платниками є фізичні особи – резидент та нерезиденти, а також податкові агенти.

Відповідальними за утримання та сплату збору до бюджету є особи, визначені у статті 171 Податкового кодексу України, тобто роботодавці та інші платники податку на доходи фізичних осіб.

Джерело: www.hromadske-zp.tv

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут