Мінералівці долучилися до толоки

1
18

Вкритий цвітом весь садок,
Розквітає скрізь бузок,
Усюди квітів так багато,
Ніби тут вже справжнє свято.
Це ж весна хазяйнувала,
Щедро квіти дарувала.
Вона справжня трудівниця
І прекрасна чарівниця.

Так і працівники ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» трудилися у парку біля церкви на території Пологи 5.

Традиційно щороку навесні в нашому місті та районі проводяться заходи з благоустрою, прибирання територій, приведення місць громадського користування в належний санітарний стан.

Працівники ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» теж долучилися до прибирання та  благоустрою закріпленої території. У ході якого було зібрано опале листя, гілки, сміття,  обрізано кущі та побілено дерева та бордюри, розчищено стічну канаву та узбіччя дороги. Також було помито та пофарбовано дві зупинки «Гірник» та «Мінерал», а на одній із зупинок було замінено вивіску.

Так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Тож давайте не смітити і підтримувати належний порядок у рідному місті.

1 коментар

  1. Пройшло декілька годин після фарбування зупинки “Мінерал”, а “лохотронщики” вже наліпили об’яви. До дупи їм “заходи з благоустрою, прибирання територій, приведення місць громадського користування в належний санітарний стан”. Може настав час за їхній кошт проводити ці заходи? Тим паче, що їх адреси та телефони вказані на об’явах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут