Маєте велосипеди? Приєднуйтеся до патріотичного веломарафону! (Розклад руху велоколони)

4
42

5 травня в Пологівському районі стартує обласний веломарафон «Єдність в ім’я Перемоги».picturepicture_56324456126213_89722
Старт в м.Пологи від розважального центру «Юність» о 9:00
Бажаючі приєднатись до велопробігу на мікрорайоні Пологи5 – приєднуються до велосипедистів з с.Інженерне о 8:30 біля КБ «Гірник».
Колони зустрічаються на Тарасівському повороті по вул.Магістральній (колишній магазин «Волга») та продовжують рух о 9:20.
На кільці автомагістралі Запоріжжя-Маріуполь о 9:40 приєднуються велосипедисти з с.Вербове та с.Басань.
На повороті до ОЕЗу до колони можуть приєднатись велосипедисти з Чапаївського напрямку о 10:20.
Біля ОЕЗу колона продовжить рух о 10:30 маршрут проходитиме по вул. Крилова, з’їзд на вул. Робоча – виїзд на Магістральну – по провулку Водопровідний, виїзд на вул. Єдності – закінчується велопробіг біля меморіалу загиблим воїнам вул.. імені Героя України Сацького В.А.( біля РБК) святковими урочистостями до Дня Перемоги та проводами юнаків на строкову службу.
Підтримати велопробіг можливо на будь-якому з етапів руху велоколони. Рекомендованно використання державної символіки (прапори, стрічки, маки, герби територій сільських рад, емблем підприємств та установ).
Відповідальні по напрямках:
місто Пологи – Горулько Сергій тел…0665457056
с.Інженерне – Тоцький Віталій тел…0954109569
с.Вербове – Дібровський Олексій тел. 0676054237
с.Басань Хілько Віталій тел..09689855264
Організатор – відділ освіти, молоді та спорту – відповідальна Устименко Ангеліна, довідки за тел.0663492485; 0966065270.
Підтримайте велопробіг та залиште назву населеного пункту, фірми або підприємства на логотипі велопробігу. Всі логотипи будуть з’єднані між собою та вже 6 травня ми приєднаємо полотно Пологівського району до інших районів Запорізької області. Пологівці – за здоровий спосіб життя та розвиток фізичної культури та спорту!

За інформацією зі сторінки у Фейсбуці Ангеліни Устименко.

4 КОМЕНТАРІ

  1. серед робочого тижня…у кого в голові щось було, коли планували це? веломарафон серед безробітних?

    • Хто хоче прийняти участь знайде час і в робочий день, а хто ні – той знайде 100 причин чому не поїде.

  2. Для Zp.
    А їм все рівно коли проводити толоку, концерти , велопробіги, спортивні змагання т.і. Головне “галочка” у звіті та фото у газеті.

  3. Ударим велопробегом по пологовскому бездорожью! Ю.И. Балыхин в своей предвыборной программе обещал сделать велосипедную дорожку от Пологи-5 до Восточной, но не свершилось. Велосепедисты будут надеяться. Просто расширить пещоходный тротуар. Автобусы зазгрузим и меньше будут водители ругаться на велосипедистов, которые, как смертники виляют перед автотранспортом. Всётаки это не ремонт дорог.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут