Кінськороздорівському НВК подарували новий принтер

1
30

Нелегко виживати навчальним закладам у селах. Ні для кого не секрет, що фінансування освітньої галузі бажає бути кращим. Коштів, виділених державою, ледь вистачає на заробітну плату вчителів та затрати на енергоносії. Нині про оновлення комп’ютерної та оргтехніки там мова і не ведеться. А без неї в наш час, ой, як складно працювати! Тут без меценатів, які розуміють потреби сільських шкіл і готові допомагати, ніяк не обійтися.

IMG_0878

Кінськороздорівському навчально-виховному комплексу в цьому плані пощастило. 30 квітня вчителям презентували новенький принтер, який придбав і передав для навчального закладу директор торгівельного дому «Агрінол» Володимир Люцканов.

У НВК відбулися загальношкільні батьківські збори, під час яких перед присутніми, по суті активом громадськості села, виступили виконуючий обов’язки старости сіл Кінських Роздорів, Лозового, Магедового Олександр Захряпа та заступник голови Чапаєвської сільської ради об’єднаної територіальної громади Сергій Зубенко, які висунули свої кандидатури на вибори старости названих сіл, що мають відбутися незабаром. Були присутні на зборах і почесні гості, серед яких голова Чапаєвської сільської ради об’єднаної територіальної громади Микола Гузенко.

Під час свого виступу Сергій Зубенко виконав приємну місію і вручив директору Кінськороздорівського навчально-виховного комплексу Наталії Гузь принтер.

– Звернувся я до Володимира Люцканова з проханням допомогти нашим дитячому садочку та школі у придбанні шафок для дітей та оргтехніки. Він відгукнувся і презентував навчально-виховному комплексу багатофункціональний принтер. Думаю, вода під лежачий камінь не тече, треба стукати в усі двері і співпрацювати з тими, хто їх відкриває, – зазначив Сергій Зубенко.

Звичайно, такому подарунку у навчальному закладі зраділи. Директор НВК Наталія Гузь від імені адміністрації школи, батьківського, вчительського та учнівського колективів висловила подяку меценату, директору торгівельного дому «Агрінол», і запевнила, що тепер вчителям працюватиметься легше, адже паперової роботи у школі вистачає, тож без принтера і ні туди, і ні сюди.

1 коментар

  1. Запевняв Миколай Гузенко, що грошей дадуть на НОВУ ГРОМАДУ вагон та бричку!!!! А тепер чомусь почали сльози крокодиляч! лити! , правди не каже,той хто творить РЕФОРМИ !!! Що нас чекае дорогий ЛЮД УКРА!НСЬКИЙ ????? А з барського столу, як приемно посмакувати декому!!! Манкурти фортец! здавали , брами в!дкривали не думаючи про люд простий, що буде знищений , бо своя сорочка ближче до т!ла !! КАЗАВ ПАН КОЖУХ ДАМ ТА Й СЛОВО ЙОГО ТЕПЛЕ!!!! Будьте пильн! друз! мо! ВОРОГ ВЕЛИКУ СИЛУ МАЕ !!!!!!!!!!!!! Дякую ДОРОГИЙ РЕДАКТОРЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут