Голосувати за закриття шкіл на селі не будемо!

8
40

У середу відбувся День депутата, народні обранці усіх рівнів приймали громадян. Депутати Пологівської районної ради Максим Чеберко та Ірина Лісова, відвідали свою територію – Інженерненську сільську раду.
Проблем у селі багато. Люди зверталися не лише зі своїми особистими питаннями, і а з нагальними проблемами села.

Вікторія Дубяга, директор сільського Будинку культури попрохала допомоги в облаштуванні майданчика для селян, і вона її отримає найближчим часом.

Сільський активіст Володимир Арап звернувся з проханням порушити питання на вищому рівні про недопущення ліквідації Інженерненської школи. Чоловік дорікнув депутатам, що вони від різних політичних партій, Ірина Лісова – від Радикальної Партії Олега Ляшка, а Максим Чеберко – з Блоку Петра Порошенка, а тому й поставляться до цієї проблеми по-різному. Відповідь у депутатів одна: яка різниця, яку політичну силу представляє депутат, якого він рівня, головне: працювати для людей, постійно надавати посильну допомогу. До закриття шкіл у селах потрібно поставитися дуже виважено.

До речі, саме це питання було головним на зустрічі з виборцями в Новофедорівській сільраді. В цей же день з сільськими жителями депутати зустрічалися і на території Новофедорівської школи. Були там присутні і представники влади. До згоди так і не дійшли. Селяни категорично проти закриття сільської альма-матер, влада ж запевняє, що утримувати школу, де навчається 26 дітей та 7 працівників – не вигідно.

Сільський клуб вже закритий, магазини практично відсутні, дорожнє сполучення розбите вщент, залишилося закрити школу – села не буде взагалі. Депутати запевнили, що не будуть голосувати за закриття шкіл на селі.

8 КОМЕНТАРІ

 1. А як на мене то ламати краще ніж будувати. І ми як нащадки повинні навпаки сприяти покращенню життя на селі, а не навпаки знищувати.

 2. Так, поступово та посл!довно виконуеться програма ” Укра!нське СЕЛО” , та програма ” На зустр!ч ЛЮДЯМ” !!!!??????????? Ситуац!я , що створюють навколо простого селянина манкурти, згубна , та хибна. Знищують святе, ствоюючи нове АД – М!Н!- СТРАТИ – ВНЕ панування над не захищеним прошарком нашого багато сдтраждального люду в селах! Читайте ТАРАСА ШЕВЧЕНКА !!!!!!! Все повторюеться!!!!

  • Да Пане Зорро так і реформували села в кучу зганяють почали громади будувати та людям жити не давати потім голови громад з себе місцевих царків роблять ну нічого до всх добереться Божа кара , а також і земна.

 3. Господи да кому ваше село нужно. Зачем там столько народу?
  В любом селе 100-300 человек достаточно. Конечно если вы не собираетесь землю волами орать а зерно серпами собирать. При текущем техническом обеспечении столько народу в селе нафиг ненужно.
  Со времен 50х количество пахотных земель не увеличилось зато население выросло в 5 раз.

  • Шановний таким як Ви село ніколе нужним не було Ви тільки седете і думаєте як би йогоскоріше знищити то об’єднаними громадами типу тої яка вже є в Пологівському районі отож тоді і остається 200-300 чоловік в селі, а самі Ви пане от села далекі і не розуміїте всих проблем що кояться на селі а царьку місцевої громади до цього немає ніякого діла

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут