Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
25 Квітня 2016 Район 498  1 

Дорога до сміттєзвалища тепер чиста! (Фоторепортаж)


Пологівський активіст Олександр Савічев на своїй сторінці у Фейсбуці написав пост і виклав фотографії, які зробили пологівці під час прибирання дороги, що веде до сміттєзвалища. Чомусь люди не завжди доїжджають до центрального звалища і викидають сміття по дорозі до нього, утворюючи несанкціоновані смітники.13062328_1103164289735233_506119003075252625_n

На заклик «Давай зробимо життя без сміття!» відгукнулося небагато людей, але справу вони зробили дуже корисну. 23 квітня жителі с.Поліг, а саме вул.Сніжної (родини Пелехів, Максимчуків, Світлани Костенко, Андрія Білова, Крістіни Ковтун та маленької Ангеліни) разом очистили територію стихійного звалища, яке утворили самі мешканці села поблизу своїх домівок. Загалом вивезли 1,5-2 тони сміття та висадили молоді деревця на місці колишнього смітника.

Акція тривала 8 годин. Шкода, що односельці з наближених осель лише тільки спостерігали і не долучилися до прибирання. «Були такі, що намагалися своє сміття з подвір’я висипати нам під ніс, аби не вести на звалище», – пише Олександр. Організатор цієї акції подякував усім, хто долучився до прибирання, та керівнику лісгоспу Володимиру Носику за надані саджанці дерев і закликав усіх: «Любіть Україну – свій дім, бережіть природу, вона в нас одна!»

Н.Осипенко.

Фото зі сторінки О.Савічева у Фейсбуці.

 


  1. Анатолий Сало сказав:

    Браво, молодцы! И не надо ни на кого кивать- с себя начинаем, молодцы, если бы хоть треть людей так себя вели- мы бы жили в золотом веке.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.