Чубарівський професійний аграрний ліцей провів незвичайний День відкритих дверей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
62

27 квітня в нашому ліцеї в рамках профорієнтаційної роботи було проведено День відкритих дверей. На це свято були запрошені учні шкіл Пологівського району, відгукнулися на наше запрошення Інженерненська ЗОШ І-ІІІст. та Чубарівська ЗОШ І-ІІІст.

13087465_999875720082278_5854806550833735993_n

Для наших юних гостей була проведена екскурсія по ліцею, учні переглянули відеофільми про життя, заходи, які проводяться у нашому закладі. Дітям було особливо цікаво в гаражах, де вони побачили техніку, на якій навчаються наші учні: трактори, автомобілі, комбайн, автобус та ін.

Сюрпризом для гостей стала спартакіада між працівниками та учнями ліцею. До команди працівників під назвою «Шнурки» входили: Тимощук Альона Юріїївна, Лихвар Олександр Володимирович, Павелко Вікторія Юріївна, Зелєнцова Наталя Володимирівна, Міляєва Лариса Сергіїївна, Зелєнцов Юрій Андрійович, Степанюченко Оксана Юріївна, Бабійчук Наталя Олександрівна, Варданян Оксана Анатоліївна, Рева Андрій Леонідович. Команда учнів називалася «Ну, постривай!», вона складалася з Колісніченка Дмитра, Заікіна Дмитра, Рудич Олени, Лапутіна Миколи, Полігузова Володимира, Грицаєнка Миколи, Лихваря Андрія, Шечкова Романа, Дрегваля Владислава, Скрипкіна Ярослава. Судили цю спартакіаду чесне і незалежне журі у складі: Стариковський Василь Петрович – директор Чубарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тоцький Віталій Вікторович – вчитель фізкультури Інженерненської ЗОШ І-ІІІст., Федорчук Тетяна Юріївна – заступник директора з виховної роботи Інженерненської ЗОШ І-ІІІст., Бортнік Ольга Вікторівна – заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Чубарівський ПАЛ», Деркач Світлана Миколаївна – голова профспілкового комітету ДНЗ «Чубарівський ПАЛ».

Змагання були насичені цікавими конкурсами, яскравими емоціями та приємними враженнями. Ніхто з суперників не хотів поступатися, боротьба була запеклою та безкомпромісною. Вболівальники не шкодували своїх рук і підтримували улюблені команди. За підсумками змагань перемогу заслужено отримала команда учнів «Ну, постривай!».

На жаль, свято промайнуло дуже швидко. Гості, сподіваємось, покидали наш ліцей з гарним настроєм. А ми, в свою чергу, завжди раді гостям, раді поділитися своїми успіхами і досягненнями з іншими, адже колектив ліцею на чолі з директором Зелєнцовим Андрієм Володимировичем ніколи не стоїть на місці, завжди прагне розвиватися та рости.

Запрошуємо всіх знову до себе, ми завжди раді гостям. І повірте, наступного разу ми будемо ще кращими. Сподіваємось, що ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» стане й для когось із сьогоднішніх гостей рідним домом.

Павелко В.Ю., викладач.

Фото з архіву ліцею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут