15 Квітня 2016 Район 236  2 

Чапаєвці наводять порядки спільно


З приходом весни наступає сприятлива пора, щоб взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади. Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця.12760

У період з 28 березня до 29 квітня поточного року в Чапаєвській сільській об’єднаній територіальній громаді оголошено місячник по наведенню чистоти і порядку. Розпорядження про початок місячника з благоустрою підписав сільський голова Микола Іванович Гузенко.

Згідно з його розпорядженням доручено керівникам підприємств, організацій та установ всіх форм власності об’єднаної території, приступити до санітарної очистки та благоустрою прилеглих та закріплених за ними територій. Запропоновано всім жителям громади взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, парків, прибудинкових територій, установ, впорядкування кладовищ і меморіальних комплексів, прибирання стихійних сміттєзвалищ та інше.

Будемо ж дбайливими господарями! За доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль всіх небайдужих має стати чудовим прикладом любові і шани до свого рідного села.

А.Ротко.


  1. Zp сказав:

    що за брєд. село Чапаєвка переіменовують, а громаду назвали Чапаєвська.. все через ж… навіщо так робити ? чому громаду не назвали відразу нормальною назвою? виділяться кошти на Чапаєвську громаду, щоб потім краї не знайти…виходить так

    • Учитель сказав:

      Цілком підтримую. Дії влади мають бути логічними і послідовними, а не в “дурку грати”. Бо це все ж таки порушення закону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.