Будьте обережні на залізничних переїздах!

1
40

Для запобігання випадків ДТП на залізничних переїздах у квітні в регіональній філії „Придніпровська залізниця” „ПАТ Укрзалізниця” оголошено місячник пропаганди щодо безпеки дорожнього руху на залізничних переїздах, метою якого є аналіз причин ДТП на залізничних переїздах та підвищення дисципліни учасників руху, недопущення загибелі і травмування людей, профілактики порушень водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху при проїзді через залізничні переїзди.

0_989c1_ccf23b44_xl

Протягом  1 кварталу 2015 року на залізничних переїздах,  коліях та поза межами залізничних переїздів Запорізької дирекції залізничних перевезень сталося 2 випадки наїзду рухомого складу на приватні автотранспортні засоби.

21 лютого 2016 року по ст.Мечетна (смт.Покровське) автомобіль в’їхав у бік поїзду, що слідував через залізничний переїзд.

22 лютого 2016 року на перегоні Пришиб-Плодородне автомобіль, не зважаючи на заборонні показання світлофорної сигналізації, виїхав на переїзд,  де був збитий поїздом

За результатами проведених розслідувань, усі випадки ДТП сталися з вини водіїв транспортних засобів.

Найбільш резонансний випадок стався 12 жовтня 2010 року в місті Марганець Дніпропетровської області перегону Нікополь – Марганець. Коли двухсекційний локомотив зіткнувся з пасажирським автобусом «Еталон». В результаті ДТП загинуло 45 людей, серед них троє дітей та 7 травмовано.

Причинами допущенних ДТП залишається порушення водіями транспортних засобів проїзду залізничних переїздів, ігнорування заборонних сигналів світової та звукової переїзної сигналізації.

Водій, пам’ятай – дотримання правил дорожнього руху збереже найцінніше – здоров’я та життя людей.

 

 

Начальник дирекції

залізничних перевезень                                                             М.В.Савчук

 

1 коментар

  1. на переїздах доцільно було б встановити камери, а потім розсилати “листи щастя”. регулярно спостерігаю місцевих “недокрутеликів” (напевно вважають що їм це дозволено), котрі проїзжають переїзд на заборонений сигнал світлофора. звернути увагу на авто з ТОВ Батьківщина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут