Басань: тиждень без світла

0
16

19 квітня до редакції нашої газети звернулася жителька села Басані Віра Степанівна Дупак, котра поскаржилася, що в неї та ще в дванадцяти сусідніх будинках з минулої середи немає електрики.e3f662340680b6cd44c03622bd90b954-e1457887707819Причина в тому, що з трансформатора, який подає електрику на ці будинки, хтось регулярно зливає масло. Попереднього разу це сталося близько місяця тому, але довше трьох днів без світла не сиділи.

– У морозильній камері все розтануло, м’ясо доведеться терміново переробляти на тушонки, а багато продуктів прийшлося викинути. Я, інвалід, повинна ходити в сусіднє село, щоб хоч телефон підзарядити, а по сусідству живе прикута до ліжка жінка, ще одна сусідка тільки встала після перелому ноги і переміщається з допомогою ходунків.

Ми скаржилися і в Басанську сільську раду і в Пологівський РЕМ, але проблема не вирішується. Сказали, що поки злодіїв не впіймають, нове масло заливати не будуть. Але ж не ми, люди похилого віку, його злили, чому повинні страждати?

Від редакції. Коментуючи ситуацію, начальник Пологівського РЕМу О.В.Лантрат повідомив, що не тільки в селі Басані, а й у Шевченковому, Ульяновці, Семенівці крадії зливають масло з трансформаторів. Про випадки крадіжок повідомлено в органи влади, поліцію, і зараз правоохоронці вживають пошукових заходів. Що ж до підключення будинків до електрики, пообіцяв, що незабаром це буде зроблено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут