Ірина Сергіївна ЛІСОВА

редактор газети "Пологівські вісті", член Національної спілки журналістів.
18 Квітня 2016 Область 669  2 

Бандити мають бути покарані!


IMG_9712

У суботу в селі Червоному Гуляйпільського району пологівці, запоріжці, гуляйпільці об’єдналися заради однієї мети – знайти винних у побитті червонянського сільського голови Володимира Шевченка.  Як уже повідомлялося раніше,  в селі Червоному Гуляйпільського району невідомі битами побили Володимира Володимировича ледь не до смерті. Під час цього ганебного вчинку  бандити вигукували: «Ось тобі земля!», «Ось тобі інвентаризація!». У побитті підозрюють місцевого підприємця, який взяв у оренду земельні паї червонянців. Сільський голова, який приступив до своїх обов’язків у січні цього року, розпочав свою роботу з інвентаризації земель сільради та перевірки  сплати податків з цієї господарської діяльності.

На захист сільського голови стала більшість односельців та члени Радикальної партії Олега Ляшка і партії «Батьківщина». У  суботу в цьому селі відбулося віче проти свавілля  бандитів. З’їхалися представники вищезгаданих партій не лише з Гуляйполя, а й з Поліг, Запоріжжя. Люди намагалися розібратися в цій кричущій ситуації. Всі виступаючі запевнили, що обов’язково доведуть цю справу до логічного кінця, знайдуть і покарають винних.Вл.інф.

Фото І.Лісової.


  1. Анонім сказав:

    Цікаво а які це були землі комунальної власності чи державної, якщо комунальної то голова сільської ради правий сто відсотково а якщо державної і за межами населених пунктів то це є перевищеням повноважинь зі сторони голови в такому випадку не було ні якого сенсу його бити а просто звернутися у відповідні інстанції і все буде гаразд.

  2. Анонім сказав:

    а покарати банду потрібно влаштували тут круті 90 даже при янику такого не було бред

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.