Артисти «БравО» презентували «Веселые заморочки на болотной кочке» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
38

22 квітня у розважальному центрі «Юність» молодша група зразкового театрального колективу «БравО» і учасниці вокальної студії районного Будинку культури представили для маленьких і юних пологівців музичну казку «Веселые заморочки на болотной кочке».IMG_2354 На глядачів чекала, справді, дивовижна, інтерактивна, цікава і яскрава вистава. І хоч день був досить прохолодний, але завдяки грі талановитих артистів він був по-справжньому весняним.

Блискуче виконали ролі: Ліза Бурштика, Настя Фольц, Катя Борщ, які зіграли змій, а також Христина Курасова (Жучок), Даша Ключко (Гусениця), Злата Хілько (Бджілка), Антон Самойлик (Павук), Захар Чичеров (Тритончик), Ілля Кореньков (Джміль), Настя Абатурова (Божа корівка), Ліза Плетінь (Метелик).

Над спектаклем працювали керівник вокальної студії Наталія Самойлик, світло- та звукорежисер Ярослав Плетінь і, звичайно, керівник і режисер зразкового театрального колективу «БравО», а також костюмер Марина Гаспарян.

На болотній купині герої влаштували справжню «тусовку», радіючи приходу весни і зустрічі один з одним. Казка вийшла не тільки музичною, а й дуже динамічною та розвиваючою. Разом з акторами та Чудариками глядачі зробили зарядку, танцювали і багато рухалися.

Від дитячої вистави отримали дуже багато позитиву не тільки діти, а й дорослі. Її неодмінно мають побачити й інші діти. А маленьким і юним акторам, вокалістам, їхнім керівникам – браво! Ви молодці, пологівці вже чекають наступного сюрпризу від вас.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут