9-річний Русланчик Юрченко потребує допомоги

6
64

До нас у редакцію звернувся батько хлопчика Сергій Іванович Юрченко. Мешкає він з двома синами у с.Семенівці. Він розповів, що його 9-річному синочку Руслану потрібна операція на серці.

IMG_1178

У нього вроджений порок серця. Батько хлопчика показав відповідні медичні довідки. Операцію проводитимуть у Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. На лікування потрібно терміново зібрати 27 тисяч гривень.

Номери карток Сергія Івановича Юрченка, на які можна перераховувати гроші: 5168 7555 0984 0464 («ПриватБанк»), 6706 3500 1479 8238 («Ощадбанк»). Номер телефону батька 050-255-81-68.

6 КОМЕНТАРІ

 1. А документи які небудь є, крім медичних довідок? І наскільки я пам’ятаю “Червоний хрест” вже збирав кошти на цю операцію, і під час передачі “Стосується кожного” якісь пропозиції щодо лікування були.

 2. А чи нехоче С.Юрченко розповісти редакції куди поділась з їхньої родини дівчинка, яку звали “Мотя”?

 3. А мене більше цікавить, чому батько так довго зволікає з лікуванням, адже пропозиції на передачі “Стосується кожного” щодо лікування були.? І саме головне, на що витрачені кошти, які йому були передані співробітниками “Червоного хреста”. Також цікаво, чи є рахунок з клініки, де чітко прописано, на що потрібні кошти і в якій сумі, а також чи є гарантії, що зібрані кошти батько витрать на лікування сина, тому що, хто знає добре цю родину невпевнені, що кошти будуть витрачені за призначенням.

 4. Всі обстеження та операції в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії в м. Києві безкоштовні для громадян України. Я – мама дитини, яку там оперували в 2013 році. З того час там точно нічого не змінилось. Можливо гроші потрібні на оклюдер – спеціальний прилад, яким можуть закрити дефект, але коштує він далеко за 27 000 грн. Уточніть, будь ласка.

 5. Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
  Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров’ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5:4)
  Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!

 6. Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут