88 пологівців безкоштовно отримали нові окуляри

0
28

Давненько не доводилося бачити усміхненими і щасливими пологівських пенсіонерів. А 30 квітня у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру обслуговування громадян від щирих і радісних посмішок його підопічних атмосфера була по-справжньому сонячна.

IMG_0745

Ще б пак! Пологівські бабусі, жіночки-красуні і навіть дехто з дідусів отримали, можна сказати, новий зір. А допоміг їм у цьому представник політичної партії «Наш край», директор торгівельного дому «Агрінол» Володимир Люцканов.

– Підопічними нашого відділення соціально-побутової адаптації є в основному люди літнього віку. Майже у всіх них є проблеми із зором. Знаючи це, ми вирішили звернутися до директора торгівельного дому «Агрінол» Володимира Люцканова з проханням допомогти нам у проведенні медичного обстеження лікарем-офтальмологом наших підопічних і безкоштовного виготовлення окулярів для них. Володимир Петрович вже не раз допомагав нашому центру, тож і цього разу потурбувався про пологівських пенсіонерів, – розповіла депутат районної ради від політичної партії «Наш Край», директор терцентру Тетяна Терен.

У відділення запросили лікаря-офтальмолога Пологівської ЦРЛ Вікторію Москаленко, яка провела професійне медичне обстеження пенсіонерів і видала кожному з них рецепт на окуляри. Потім працівники терцентру склали списки за цими рецептами і направили Володимиру Люцканову. На Ізюмському оптико-механічному заводі за його замовленням виготовили 88 окулярів для підопічних відділення соціально-побутової адаптації за індивідуальними рецептами, врахували всі побажання пенсіонерів та особливості зору кожного з них.

І ось 30 квітня бабусі й дідусі отримали нові окуляри, одразу ж взялися їх приміряти і щиро раділи такому подарунку.

– Нам і не снилося таке щастя! Зараз люди похилого віку майже нікому не потрібні, ніхто не звертає на нас та наші проблеми уваги. А тут справжня територія доброти й турботи. Якби не запропонували нас обстежити, навряд би, хтось пішов на прийом до лікаря, а тим більше став би замовляти собі окуляри. Це задоволення не з дешевих, а пенсії малі, – розповіла Галина Кологойда, міцно тримаючи новенькі окуляри в руках.

– Ми дуже вдячні усім, хто подарував нам новий зір, хто організував медичне обстеження. Нехай усе добро до цих людей повертається сповна. І нехай Господь Бог дає сили і здоров’я їм і далі творити дива, – з вдячністю за турботливе ставлення говорила Валентина Шульга.

Завдяки новим окулярам підопічні відділення бачитимуть життя яскравішим.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут