Звіт міського голови Юрія Коноваленка

8
3

Шановні мешканці міста!

         Цими днями виповнилося 100 днів з набуття мною повноважень Пологівського міського голови, а новообраних депутатів Пологівської міської ради своїх повноважень.  І хоч законодавство не передбачає звітування міського голови та міської ради  за цей період, все ж певні підсумки роботи я спробую надати.

IMG_4681-594x411

 1. Не дивлячись на те, що до міської ради пройшли представники семи політичних партій, після проведених консультацій з осередками політичних партій, а найголовніше з новообраними депутатами, було знайдено компромісні рішення по всіх організаційних питаннях роботи ради. І вже 19 листопада 2015 року були сформовані всі робочі органи ради, що дозволило раді та новосформованому виконкому приступити до виконання своїх обов’язків по забезпеченню життедіяльності міста.
 1. Роботоспроможна рада виважено та відповідно Бюджетного законодавства  затвердила бюджет міста на 2016 рік. Вперше  за багато років місто розпочало бюджетний рік не за тимчасовим кошторисом, а за постійним. Це  дозволило вже в першому кварталі здійснювати капітальні видатки на проекти та ремонти. А найголовніше є змога фінансувати програму «Турбота» , завдяки якій вже з січня місяця надавати допомогу малозабезпеченим, незахищеним категоріям громадян, які опинилися в скрутних матеріальних умовах.
 1. В бюджеті міста крім видатків на утримання комунальних установ дошкільної освіти та культури закладені видатки, які відносяться до основних (власних) повноважень міської ради. і при їх визначенні та розподілі враховувалися передвибочі побажання, накази, зауваження жителів міста.  Звичайно коштів для вирішення всіх проблем недостатньо. Але намагалися розподіляти  кошти та об’єкти таким чином, щоб максимально охопити всі райони міста.
 1. Щодо діяльності міськвиконкому. Проведена значна робота по регламентації діяльності структурних підрозділів місьвиконкому та взаємодії між ними. Особлива увага приділена роботі зі зверненнями громадян. Особистий прийом  – найважливіший захід для міського голови і для кожного працівника міськвиконкому.  Проведено 12 особистих прийомів. Звернулося 96 осіб.  12 – з проханням завезти дрова, 19 – надання матеріальної допомоги, 27 – встановлення ліхтарів вуличного освітлення, ремонт  доріг, будинків. Зверталися жителі з питаннями працевлаштування, перейменування вулиць, влаштування дітей до дошкільних закладів. На сьогоднішній день невирішиними залишилися лише питання які потребують значних капітальних вкладень та часу. А це ремонт доріг та будинків. Всі звернення взяті на контроль. Розробляється проектно-кошторисна документація ,будуть виділені кошти та виконані роботи.
 1. Відкритість міської ради здійнюється через взаємодїю зі ЗМІ, зустрічі з жителями міста за місцем проживання та через офіційний сайт міської ради, на якому оприлюднюються всі проекти рішень виконкому та сесії за 20 днів до розгляду, та всі рішення після їх прийняття. Протягом грудня- лютого міським головою проведено 8 зустрічей з жителями мікрорайонів та вулиць міста, на яких піднімалися найболючіші питання життєдіяльності.
 1. Незважаючи на те, що сто днів про які ми говоримо, припали на час, коли закінчувався бюджетний період минулого року, а цього тільки починався, нам все- таки вдалося встигнути дещо зробити:

– поточний ремонт вуличного покриття по вул. Пугачова.

– поточний ремонт вуличного покриття по вул. Лєрмонтова (2 черга)

– поточний ремонт вуличного покриття по вул. Зразковій (Ватутіна) (1 черга)

– капітальний ремонт покрівлі будинку по вул. Магістральній  (К. Маркса) 140

– встановлення вуличних ліхтарів – 37 шт.

– ліквідовано 4 несанціонованих сміттєзвалища

– проведено ремонт приміщення міграційної служби

– встановлено меморіальний стенд Героям Небесної Сотні  та захисникам України.

-надана фінансова підтримка комунальному підприємству «Міськводоканал» для погашення заборгованості по заробітній платі перед працівниками та заборгованості за спожиту електроенергію.

– відшкодовуємо 50% проїзду пільговим категоріям громадян в міському автотранспорті, в той час коли держава не передбачила на це кошти.

 1. Одним з найважливіших показників ефективності роботи міської влади є стан виконання бюджету. За січень – лютий (станом на 25.02.2016) до загального фонду бюджету надійшло 3351952 грн. при плані 2917480, або 114,9%. В разі збереження позитивних тенденцій в виконанні бюджету будемо мати можливість фінансувати найнеобхідніші програми, зокрема ремонти доріг.
 1. Залучаємо кошти з державного та обласного бюджетів для для інвестицій в розвиток міста. Для цього за сприяння районної ради, райдержадміністрації, депутатів обласної ради від нашого району сподіваємося отримати кошти за рахунок субвенції на соцально-економічний розвиток на капітальний ремонт декількох водоводів у місті. Нагальна необхідність у реалізації вказаних проектів існує тому, що значна частина водопровідних мереж зношена. Систематичні виходи з ладу застарілого обладнання призводять до аварійних ситуцій на водопровідних мережах, постійних перебоїв у водопостачанні жителів міста.
 1. Сьогодні (26.02.16) відбулася чергова сесія міської ради на якій депутати заслухали звіт про виконання бюджету міста за 2015 рік. Перевиконання доходної частини в сумі близько 800 тис. грн. та невикористані залишки бюджету минулого року 1млн.200тис. грн. дозволили доповнити існуючі програми та прийняти нові програми на 1,6млн.грн. В першу чергу доповнено програму з ремонту доріг та пішохідних доріжок, придбання світильників для вуличного освітлення.  Передбачено кошти (200 тис для облаштування дитячого майданчика  в центрі міста, 70 тис. для програм розвитку футболу та боксу  та інші). Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті міської ради.
 1. Звичайно вирішення цих та інших питань неможливе без тісної співпраці всіх гілок міської влади – міського голови, ради , виконкому та його структурних підрозділів. Вважаю, що сьогодні така співпраця у нас є.

Міська рада провела 6 засідань, розглянула майже 200 питань, стільки ж питань розглянув виконком з  можливо іншою, але дуже важливою для громади в цілому та для конкретних громадян персонально. Про активну позицію депутатів та членів виконкому свідчить той факт, що не всі проекти рішень підготовлені до голосування, не всі заяви подані для розгляду приймалися.

Ю.Коноваленко, міський голова.

 

8 КОМЕНТАРІ

 1. В такому разі, пане мере, дайте відповідь на таке запитання. Пологами ходять чутки, ніби з місцевого бюджету буде фінансуватися утримання “ленінського мотлоху”, який зібрали в музеї. Чи правда це і за який кошт організовано догляд за тими експонатами?

  • Фінансувати утримання “ленінського мотлоху” який зібрали в музеї буде заборонена в країні КПУ.

   • Тоді дивною здається позиція музейників. Навіщо створювати на подвір’ї сміттєзвалище? Бо через рік-два “леніни” розваляться.

 2. Очень хотелось обратить внимание городского руководства на то что по ул. Заречной напротив Поле Техники существует автобусная остановка ,на которой нет ни что самой остановки ,а даже знака. В этом районе проживают в основном пожилые люди, которые гибнут под дождем и снегом дожидаясь автобус. Я думаю, что для городского бюджета остановка не такой большой расход.

 3. Не зрозумів останній абзац звіту. Особливо щодо активної позиції депутатів та членів виконкому.

 4. Почему не сделать бесплатный проезд для пенсионеров. Ведь при нынешней пенсии для пенсионеров это просто необходимо. Неужели при таком достаточном бюджете это невозможно?

 5. А цікаво, скільки прїдає грошей міська рада? Як відомо, що тепер нова команда із друзів, є три “зама”, ще один автомобіль та ще дещо. На зустрічах з виборцями про це чомусь мови не було. ТЕПЕР ВСЕ МОЖНА. Будемо надіятись, що місто наше стане красивішим і посмішок на лицях його жителів буде значно більше. Удачі всій вашій команді. Ми чекаємо результатів, а обіцянок ми наслухались.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут