«Золотий ключик» повернувся з перемогою з «Імперії зірок»

0
8

Вчора, 30 березня, танцювальний колектив «Золотий ключик» отримав свою чергову заслужену нагороду. З 28 до 30 березня у м.Дніпропетровську проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок», на якому пологівські танцюристи показали справжній клас.Фото0151 Як повідомила «Пологівським вістям» керівник танцювального колективу Алла Карпенко, «Золотий ключик» представив на суд суворого й професійного складу членів журі 2 танцювальні номери, а саме «Материнське поле» та данс-мікс «Потанцюємо!?». Ці танці оцінювали у віковій категорії 14-17 років в номінації «естрадна хореографія». З шести колективів цієї вікової категорії саме пологівські танцюристи набрали найбільшу кількість балів і, відповідно, посіли перше місце.

Фото0149

Алла Володимирівна відзначила, що цього разу журі вперше оцінювало виступи конкурсантів відкрито, шляхом підняття карток з оцінками. Всього на хореографічному конкурсі було представлено 104 танцювальні номери від 52 колективів і солістів. Учасники колективу відтанцювали з хорошим настроєм та повною віддачею і, безумовно, отримали масу позитивних вражень, а також новий досвід конкурсної роботи. Вони молодці!

Поїздка на фестиваль здійснилася завдяки фінансовій підтримці міської ради, Віктора Нагурного і депутата обласної ради Олега Закарлюки. Вихованці «Золотого ключика», їхні батьки та керівник колективу вдячні усім їм за допомогу.

Н.Осипенко.

Фото з архіву танцювального колективу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут