«Золотий ключик» підкорив «Запорізькі викрутаси»

1
8

12 березня в Палаці культури «Орбіта», у Запоріжжі,  відбувся обласний конкурс хореографічного мистецтва «Запорізькі викрутаси – 2016». До участі у фестивалі були запрошені учні навчальних закладів, закладів профтехосвіти, вихованці шкіл-інтернатів та позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 21 року.

Фото0139-1

Звичайно, пологівці, а саме хореографічний колектив «Золотий ключик» Пологівської СРШ №2, не змогли всидіти вдома і поїхали підкоряти область. Позмагатися у хореографічному мистецтві з іншими колективами було і цікаво, і нелегко, але наші зірочки вибороли призові місця і повернулися додому з нагородами.

Старша група в номінації «сучасна хореографія» посіла перше місце з данс-міксом «Потанцюємо!?», середня група з танком «Скоморошино» також посіла перше місце, але в номінації «народна хореографія». Як розповіла керівник колективу Алла Володимирівна Карпенко, для танцюристів з молодшої групи конкурс «Запорізькі викрутаси» взагалі став першими кроками на великій сцені, для них це дуже відповідальний момент. І вони не залишилися без нагороди, посіли друге місце в номінації «народна хореографія» з українським таночком «Горнята-гуцулята».

Вітаємо переможців «Запорізьких викрутасів», наших талановитих танцюристів і бажаємо подальших успіхів!

Н.Осипенко.

Фото з архіву А.Карпенко.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут