Жінки отримали право вийти на пенсію у 55 років за наявності 30-річного стажу

5
3

Депутати ухвалили закон, відповідно до якого нарахування пенсій буде здійснюватись по-новому.

6ff9e9ec9c8807192d94da51a1c33454

Парламент ухвалив зміни до закону про державне пенсійне страхування щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії, який дозволить жінкам йти на пенсію у 55 років за наявності стажу 30 років.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Зазначається, що для обчислення пенсії враховуватиметься заробітна плата за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року.

За бажанням пенсіонера або в разі, якщо страховий стаж, починаючи з липня 2000 року, становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховуватиметься заробітна плата за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

Нагадаємо, раніше голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний зазначив, що витрати на пенсійне забезпечення цього року зростуть на 7,5% або 18,5 мільярда гривень, порівняно з минулим роком.

5 КОМЕНТАРІ

  1. В цій країні вже не знати у що вірити… На Бога, звичайно, велика надія , однак, якщо є ще й мислячі депутати-люди, які живуть лише на пенсію чи зарплату – тоді вони й простий, незахищений (в цій складній ситуації) народ — розуміють. Україна матиме майбутнє… Президент уже раз “відзначився”… ганьбою. До європейського рівня життя потрібно рухатися – беззаперечно, однак не шляхом бездушного винищення народу. Десь-то цього разу дослухається до голосу народного, аби зовсім не втратити довіри в значної частини населення (жінок-матерів), які жили-працювали, розбудовували і не руйнували держави… В такий скрутний час – кидати на вимирання зовсім не захищену категорію громадян – нікому честі не додасть…

  2. Цю статтю написала людина ,яка не має душі, сраму і совісті! Куди дивилася редактор, коли таку статтю пропускала до друку як ПЕРШОКВІТНЕВИЙ жарт? Дай Бог,щоб над вами так не шуткували!

    • Шановна! Будьте добріше. Це не першоквітневий жарт, зараз до друку готується стаття з поясненнями від Пенсійного фонду. Так що, перш ніж “наїжджати” на людей, порахуйте до десяти і заспокойтеся.

  3. Вмієте викрутитися і перекинути з хворої голови на здорову! Ці пояснення знали уже давно, а ви тепер хочете людям “запудрити мозги”

  4. Самі гроші в офшори виводять міліардами, а люди вимирають. Ну що ж, ця злочинна влада теж під Богом ходить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут