30 Березня 2016 Країна 676  5 

З 1 квітня пологівці платитимуть за наявність газової плити, котла і газової колонки


Для українців ввели абонентську плату. 

slancevy_gaz_01

В Україні з 1 квітня вводиться абонентська плата за використання газових комунікацій. Так, українці платитимуть щомісяця по 17 гривень за  використання газових плит, 29 гривень за газову колонку і газовий котел (ті, хто користується цим).

Зміни, які планувалися прийняти стосовно підвищення синього палива на 50% і які б мали почати діяти з 1 квітня, прийняті не були.

Крім цього, українцям встановили зниження норми споживання газу для тих громадян, які не мають лічильників. З 6 куб. м / міс. норму зменшили до 4,4 куб. м / міс. на людину.

 


 1. Валентина сказав:

  Да сколько можно уже над нами издеваться этому правительству? Скоро уже и за воздух платить будем!За свои заработанные приобретали и газовую печку и тот же котел а теперь за все это и плати! Беспредел!

  • Валентина сказав:

   У них тоже “пожар”,причем охрененной степени.Украинцы,вы до сих пор думаете,что это вы свергли с трона Януковича?Все это подстроил путин,чтобы получить удобный повод отобрать Крым и замутить Новороссию…

 2. Анонім сказав:

  коли проводили газ, люди вкладали власні кошти з урахуванням магістралі, а от тепер за це щей повинні знову платити. Повна дурня, а ще говоримо про геноцид

 3. Горожанка сказав:

  Удавка от высших государственных мужей затягивается с малоскрываемым садизмом.

 4. Анонім сказав:

  доскакались….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.