З 1 квітня пологівці платитимуть за наявність газової плити, котла і газової колонки

5
5

Для українців ввели абонентську плату. 

slancevy_gaz_01

В Україні з 1 квітня вводиться абонентська плата за використання газових комунікацій. Так, українці платитимуть щомісяця по 17 гривень за  використання газових плит, 29 гривень за газову колонку і газовий котел (ті, хто користується цим).

Зміни, які планувалися прийняти стосовно підвищення синього палива на 50% і які б мали почати діяти з 1 квітня, прийняті не були.

Крім цього, українцям встановили зниження норми споживання газу для тих громадян, які не мають лічильників. З 6 куб. м / міс. норму зменшили до 4,4 куб. м / міс. на людину.

 

5 КОМЕНТАРІ

  1. Да сколько можно уже над нами издеваться этому правительству? Скоро уже и за воздух платить будем!За свои заработанные приобретали и газовую печку и тот же котел а теперь за все это и плати! Беспредел!

    • У них тоже “пожар”,причем охрененной степени.Украинцы,вы до сих пор думаете,что это вы свергли с трона Януковича?Все это подстроил путин,чтобы получить удобный повод отобрать Крым и замутить Новороссию…

  2. коли проводили газ, люди вкладали власні кошти з урахуванням магістралі, а от тепер за це щей повинні знову платити. Повна дурня, а ще говоримо про геноцид

  3. Удавка от высших государственных мужей затягивается с малоскрываемым садизмом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут