Юрій Коноваленко просить пологівців зробити корисну справу

7
17

Без-имени-1

Найчарівніша пора року – весна – пробуджує природу і спонукає нас активно узятися за благоустрій навколишнього середовища.

Тому міський голова Юрій Коноваленко просить пологівців зробити корисну справу – привести до належного санітарного стану прилеглі території для підвищення рівня благоустрою Поліг. Юрій Анатолійович пропонує об’єднати зусилля, скоординувати дії усієї громади міста та зробити Пологи кращими і чистішими.

В останній день зими, 29 лютого, він підписав розпорядження, в якому зазначив: керуючись Правилами благоустрою нашого міста, з метою поліпшення екологічної ситуації необхідно привести до належного санітарного стану територію міста.

В розпорядженні вказано, що з 9 березня по 15 квітня всім підприємствам, організаціям, установам (не залежно від форми власності), соціально-культурним закладам, лікарням, школам, а також населенню необхідно:

– привести до належного стану закріплену та прилеглу територію з вивозом сміття;
– виконати благоустрій зелених зон до прилеглої території;
– виконати поточний ремонт фасадів будинків, офісів, приміщень, парканів;
– висадити квіти та зелені насадження в зелених зонах (за наявності).

Розпорядженням затверджено склад міського організаційного комітету з питань проведення робіт із приведення територій міста у відповідність санітарним вимогам i благоустрою територій підприємств міста.

– На жаль, через байдужість окремі наші вулиці і прилеглі до них території нагадують, скоріше, сміттєзвалища, ніж зони життя і відпочинку, – зазначає міський голова. – Як не прикро, але багато хто змирився з таким ганебним явищем. Нині чистота і благоустрій нашого міста повинні стати справою честі всіх жителів міста. Можливо, саме з цього розпочинається почуття великого патріотизму та національної гідності і прагнення жити по-європейськи, – закликає містян до рішучих дій очільник міста.

– Давайте спільними зусиллями наведемо чистоту і порядок у кожному будинку, під’їзді, балконі, подвір’ї, впорядкуємо місця вічного спочинку наших предків, сквери, парки, дитячі і спортивні майданчики, прикрасимо їх деревами, кущами та квітами. Наше місто потребує уваги і турботи кожного, хто вважає себе справжнім пологівцем, – наголошує Юрій Коноваленко.

За інформацією офіційного сайту міської ради mradapology.gov.uа

7 КОМЕНТАРІ

 1. На жаль,бачить Бог,мою пропозицію- назву вул.Весняна також не врахували!Мабуть вважали жартом?Таким переіменовувачам Бог суддя…Мер сказав Медова-значить Медова!”Добрі і ніжні,мужні і ранимі,такі хоробрі і такі тендітні…”Юрій Анатолійович Коноваленко!Ви задоволені,що саме таку жінку Вам вдалося образити?

  • Весна-распутница пришла.Восьмое марта женщин славит.Кого полюбит иль ославит,или подарит два крыла? Решит все женщина сама,сведет с дороги и с ума!

  • Валентина, просто для справки хочу Вам повідомити, що в місті Пологи є провулок Весняний. Чи ви вважаєте, що і вулиця повинна бути з такою ж назвою?
   Спочатку необхідно промоніторити назви, які існуть, а вже потім скаржитись.

   • А я вам,чим більше слов”янських назв,тим краще для Юрків!Адже слов”янські слова з коренем яр і юр мають спільні значення-“весняний” “молодий” “зелений” “Юрій робить для природи,щоб усе гарно розвивалось…”І зрікається сили від природи? На жаль! Добра нам!

   • Анекдот.Поезд Москва-Воркута отправляется с первого пути(1-а Зелена)Извините,поезд Москва-Воркута отправляется со второго пути(Весняна)Ув.пассажиры,произошла ошибка,поезд Москва-Воркута отправляется с третьего пути.(Сонячна)”Товарисчи” пока я с вами тут “шутю”поезд Москва-“Воркутю” уже давно тю-тю!

 2. Корисна справа для села,-це як на малюнку!-Вітроелектростанції.Але не чужими руками бюджет”розподіляти”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут