Які вулиці у списку щасливчиків на ремонт доріг?

9
8

Перелік вулиць, які відремонтують цього року вже складено. На даний момент, проводиться моніторинг цін і підбір підрядника, з яким міська влада збирається визначитись вже найближчим часом, щоб якомога швидше приступити до ремонтних робіт.

photo_86246


Так, за інформацією першого заступника міського голови Юрія Вєтрова в цьому році капітально відремонтують такі вулиці: Стадіонну, Локомотивну (Володарського), Зорю, Севастопільську, Козацьку (Куйбишева), Трудову та провулки Дніпровський, Станційний.
Поточний ремонт планується провести на вулицях: Зразковій (Ватутіна), Новій, Героїчній (Фурманова), Лермонтова, Пугачова, Мічуріна, МТС, Шевченка, Лесі Українки (Крупської), Єдності (Горького), Шкільній (Червоноградійській), Зеленій, Молодіжній, Грушевського (Мопра), пров. Ювілейному.
Ремонт дорожнього покриття прибудинкових територій багатоповерхових будинків заплановано зробити у тридцяти дворах.
Крім того, заплановано ремонт тротуарів по вулицях: Магістральній (К.Маркса), Шкільній (Червоногвардійській), Сацького, Вернадського (Воровського), Грушевського (Мопра), Єдності (Горького), пров. Водопровідному. У міській раді також планують провести роботи з грейдерування тих вулиць міста, які потребують приведення дорог у належний стан.
– Сьогодні виготовляється проектно-кошторисна документація, триває моніторинг і підбір підрядників. Всі проектанти повинні здати документи не пізніше 1 квітня, для того щоб підрядники могли укласти договори і почати роботу найближчим часом, – повідомив Юрій Володимирович.

За інформацією офіційного сайту міської ради http://mradapology.gov.uа

9 КОМЕНТАРІ

  1. Перехрестя вулиць Стадіонна та Робоча взагалі неможливо пройти: там постійно рве водопровід, все це розривають, а потім так-сяк заривають, і як результат, багнюка непролазна, а люди йдуть на роботу, діти до школи в брудному взутті та із зіпсованим настроєм.

  2. Вулиця Миру, взагалі ніколе не бачила ремонту. Вже більш ніж понад 20 років. А от Зорю ремонтують один або два рази на рік. Мабуть там всеж таки люди живуть….

  3. Вулиця Нова залишається заблокованою з усіх боків. На Червоногвардійську не виїдеш. Від кооперативної багатоповерхівки, там давно заросло гіллям та вимило величезні рівчаки, провулки вимило так, що ями по коліна. Може проїхати тільки трактор. Приходиться об’їжджати ці рівчаки аж по вул. Радянській біля міжрайбази. Пропоную впорядкувати стоки бетонними відводами з решіткою, бо на нашу вулицю стікається вся вода з верхніх вулиць. Іноді її стільки, що будинки затоплені декілька діб.

  4. А по вулиці Кірова біля депо ями такі що машиною не проїдеш.Вода втоїть и взимку і вліткУ!!!!А якщо ідеш пішки то попострибаеш по калюжах!!!Нехай хоч грейдер її спланує!!!Будемо щиро вдячні!!

  5. Вже як писати, де потрібно ремонт доріг, так це вулиця САДОВА! Не те що 20 років, а мабуть й все існування ця вулиця не бачила ремонт. На бульдозері не проїдеш, не те, що не пройти, особливо спуск з Суворова на Садову біля РЕМу.

  6. Провулок Річковий та Луначарського (Сацького) – асфальтового покриття немає вже більше десяти років. Скільки чекати ремонту?

  7. интересно а севастопольскую полностью отремонтируют или как обычно два переулка перед перед школой? 🙂

  8. На Трудовій поцікавитись би було не зайвим у мешканців вулиці,може б водогін спочатку?А у нас,як завжди”все через зад”Автомобільна дорога-капремонт!150000грн і всі одноголосно-ЗА!Головне-поіменне голосування!А що там і автомобілів 0 і не густонаселена,як Косіора наприклад-до уваги не береться?З моєї точки зору,кращим рішенням би було -Барвінкову і пров.Безіменний.Ці вул.загального користування для всіх(Куйбишева,Косіора,Трудова,Постишева)Восени Малиш М.П.збирав гроші з мешканців для пров.Безіменного…Дороги як не було,так і немає…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут