Вдруге депутати приймали рішення в антиалкогольній справі у місті

2
4

Рішення про заборону торгівлі алкоголем у нічний час на сесії міськради не набрало голосів. Натомість, у залі пролунала пропозиція до правоохоронців – посилити патрулювання міста в темний час доби, особливо там, де здійснюють торгівлю цілодобово.

HmaaV3hy

У Пологах відбулася сьома сесія Пологівської міської ради сьомого скликання. Сесійне засідання мало місце минулої п‘ятниці: протягом двох годин депутати прийняли рішення з 42 важливих питань.
Під час сесії було розглянуто ряд земельних питань, підтримано Положення про встановлення місцевих податків і туристичного збору. Обранці прийняли рішення про додаткову фінансову підтримку «Міськводоканалу» на суму 13 506 грн. для придбання двох насосних агрегатів.
Крім цього, депутати збільшили видатки по програмі щодо компенсації 50% вартості перевезень окремих категорій громадян. Для цього на березень з міського бюджету виділили ще 27 тис. грн. (сума Програми зі змінами становить 117 тис. грн.).
Окремо на сесії зупинялись на питанні про внесення змін до Програми «Благоустрій міста Пологи» на 2016 рік, на виконання якої передбачено більше 2 700 000 грн. Прийняті зміни торкнулися частини кардинальних рішень щодо впорядкування й утримання місцевих кладовищ (читайте окремий матеріал).
Знову депутати повернулись до розгляду питання щодо заборони реалізації алкоголю та пива у нічний час у магазинах міста. Нагадаємо, місцева поліція рекомендувала депутатам прийняти таку заборону для маркету «АТБ» з 22:00 до 6:00. Вже вдруге депутати вирішували, дозволити чи ні «нічну» торгівлю спиртним в «АТБ», а в тому числі в магазині при АЗС «Крістіна», який також працює цілодобово.
Думки депутатів із цього приводу знову розділилися. Одні виступали категорично проти прийняття такого рішення, інші підтримували заборону. Але в результаті голосування рішення про заборону торгівлі алкоголем у нічний час у Пологах не набрало голосів. Натомість, у залі пролунала пропозиція до правоохоронців – посилити патрулювання міста у темний час доби, особливо біля «АТБ» і АЗС «Крістіна», де здійснюють торгівлю цілодобово.
Зокрема, депутати підтримали рішення рекомендувати тимчасову заборону (на період проведення АТО) реалізації спиртних напоїв учасникам АТО, які одягнені у військову форму. Слід підкреслити, що це рішення має рекомендаційний характер.

Джерело: http://mradapology.gov.ua

2 КОМЕНТАРІ

  1. От цікаво, скільки протоколів склала поліція на п’яних громадаян? Якщо таких протоколів немає, то і проблеми немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут