У Запоріжжі керівник відділу у сфері землеустрою вимагав 135 тисяч гривень хабара

0
6

За надання земельної ділянки у власність посадовець одного з відділів державного підприємства вимагав неправомірну вигоду. Під час одержання частини визначеної суми чиновника затримали.

18466

В рамках кримінального провадження працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) встановили, що за надання громадянину у власність земельної ділянки здирник вимагає гроші. Для ведення сільськогосподарської діяльності громадянину необхідно було 10 гектарів землі. Посадовець визначив чітку ціну: 1 га – 500 доларів США.

Такими чином, щоб отримати у власність земельну ділянку, чоловік повинен був занести чиновнику 5 тисяч доларів США (в еквіваленті – 135 тисяч гривен).

Для отримання першої частини хабара посадовець призначив зустріч біля адміністративної будівлі Запорізької міської ради.

17 березня працівники УЗЕ, слідчого управління НП та прокуратури в Запорізькій області затримали керівника відділу регіональної філії ДП у сфері землеустрою.

У 28-річного посадовця вилучили 70 тисяч гривень, які він отримав від громадянина у якості частини хабара.

Наразі проводиться санкціонований обшук за місцем роботи затриманого.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки

Національної поліції України

dze@police.gov.ua

тел. довіри 098-103-96-59

www.npu.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут