У Пологах можна буде отримати свідоцтво про народження дитини у пологовому будинку

1
14

З 15 березня у Пологах розпочне діяти пілотний проект Міністерства юстиції України з видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках. Цей проект запроваджено з метою спрощення надання адміністративних послуг та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

1441792960069031001441792960

Як повідомила начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Пологівського районного управління юстиції у Запорізькій області Тетяна Гончар, за погодженням з Пологівською ЦРЛ кожного дня з вівторка по п’ятницю з 09.00 до 10.00 працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану безпосередньо у пологовому відділенні прийматиме документи, необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини. Наступного дня, після оформлення цих документів у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, свідоцтво про народження видаватиме у пологовому відділенні.

Тетяна Олексіївна пояснила, що процедура не складна за умови, якщо у батьків все гаразд з документами, які необхідні для реєстрації народження. Батькам треба:

– надати документ, що підтверджує факт народження (медичне свідоцтво про народження, яке видається безпосередньо у пологому відділенні);

– заповнити заяву;

– надати паспорти;

– надати свідоцтво про шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі).

Важливо! Отримати документ у пологому відділенні після виписки не вийде. Якщо цю можливість не використаєте – вирушайте у відділ ДРАЦС чи виконавчого комітету сільської ради за місцем проживання. Все в руках батьків. Чим швидше вони визначаться з іменем дитини, тим швидше отримають свідоцтво про народження.

Вл.інф.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут