Тепер будуть знімати податок за те, що ти витрачаєш гроші. Нові зміни “на краще” від влади

4
1

До Верховної ради поданий законопроект, згідно з яким кожен українець буде повідомляти податковій про свої витрати.

e8f9c87de238dd025d92f8a1a25fe283

Авторами проекту стали депутати Юрій Луценко і Олександр Кірш. Законопроект «Про нульову декларацію» зобов’яже кожного повнолітнього українця пред’явити фіскальній службі не тільки свої доходи за рік, але і витрати. У разі якщо людина витратить більше ніж заробляє, її змусять платити податок – 21% від суми перевищення, плюс 22% – Єдиний страховий внесок. Дану ініціативу вже підтримав президент Порошенко.На думку експертів, таке нововведення може вдарити по офіційно безробітним українцям, які виживають завдяки тимчасовим підробіткам. Також під податковий прес потраплять родичі заробітчан

У той же час депутати поки ніяк не наважаться ввести податок на розкіш. В КМУ вже надходила пропозиція прийняти закон про оподаткування приватних літаків, дорогих машин і мотоциклів. Однак чиновники відмовляються йти на такий крок, пояснює тим, що важко прорахувати оподатковувану базу. Тобто коли мова йде про кишені простих українців, влада знаходить способи витягнути звідти останні копійки. Коли ж під удар підпадає особистий інтерес еліти, всевидюче око держави сліпне, а караюча рука правосуддя безсило повисає.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Ну вы меня извините!! Уважаемые депутаты это если моя дочь получает помощь по уходу за ребёнком 890 грн и если я ещё ей помогут дам 1500 грн то с неё будут высчитывать!!? Вы в своём уме!! А сами не хотят пожить на эти гривневые копейки??

  2. та допоки вони будуть висмоктувать з нас кров,а ми .сидимо як вівці,заліпили всім очі АТО і творять що хочуть на свою користь.

  3. Это не элита нации, а маргиналы, живущие у “кормушки”. Дерибан продолжается, а с простых людей открыто издеваются, уже доведя до нищентсва. Нарвутся на очередной Майдан, “хозяева”!

    • в том то и дело-что не боятся они очередного майдана,т.к. точно знают,что его не будет.и о какой элите вы говорите????где вы ее видели?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут