Таблички з новими назвами вулиць у Пологах планують встановити по-новому

0
1

1561_dscn3892

Наразі у міській раді ведуть підрахунок, скільки необхідно табличок із новими назвами вулиць. Проте встановлювати таблички на будинки жителів міська рада не планує.

– Ми звернемося до обленерго за дозволом на встановлення вуличних табличок на електричних опорах на початку і у кінці вулиці. Проект на це вже зроблений. Якщо старі таблички залишаться на будинках і господарі не захочуть їх знімати, думаю, нічого страшного не станеться. На багатьох будинках вони і так були відсутні, – зауважив міський голова Юрій Коноваленко.

Городяни також не повинні турбуватися через необхідність внесення зміни у прописку у зв’язку з перейменуванням своєї вулиці. Це буде робитися поступово: при зміні місця проживання, вклеюванні нової фотографії до паспорту та інше. Нині за це стягується мінімальний адміністративний збір, що ніяк не залежить від закону про декомунізацію. З 4 квітня, у зв’язку зі змінами у законодавстві, ця послуга буде безплатною!

Для суб’єктів підприємницької діяльності законодавством також не встановлено термін внесення змін до статутних документів через події з перейменування вулиць.

У той самий час багато хто з підприємців хоче зробити це добровільно, щоб спростити собі, в інтересах свого підприємства, ведення господарської діяльності. У цьому випадку, відповідно до законодавчих норм, передбачений адміністративний збір, існування якого також ніяк не залежить від прийняття закону про декомунізацію.

Джерело:mradapology.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут