Свято наближається! У Пологах мами і бабусі вже приймають вітання

0
34

Сьогодні, 2 березня, вже по-справжньому відчувається тепло весни і наближення найприємнішого свята – 8 Березня. І пташки, ніби, голосніше співають, і травичка починає пробиватися крізь землю, і перші квіти вже розквітли. Сама природа, здається, вітає жінок лагідними промінцями весняного сонця.IMG_8081

У відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування громадян також постаралися зібрати усі найтепліші слова та щирі побажання для милих пологівчанок – мам і бабусь, підопічних цього відділення. Сьогодні для них влаштували зворушливе свято.

Заступник голови РДА Ірина Півень привітала жінок і побажала сонячної, теплої весни у їхніх душах та серцях. Привітала присутніх представниць прекрасної статі і керівник районної організації політичної партії «Наш край» Валентина Шашко. Директор територіального центру Тетяна Терен побажала усім жіночкам, щоб їхні працьовиті руки не знали клопоту, щоб очі не бачили сліз, а серця ніколи не знали болю.

Яке свято без пісень та танців? Їх жінкам подарували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості: вокальна група «Асоль», Ірина Тоцька, Ельнара Іслаїлова, Юля Костенко, фольклорний гурт «Терниця», Вікторія Ємельянова. Чудовий вірш «Маму любят все на свете» розповіла Поліна Данилець. Звичайно, дуже сподобався усім танок «Солодка любов» від гуртка аеробіки та пластичний етюд у виконанні Аліни Браги.

Завідуюча відділення Інна Проданова також привітала жінок зі святом, подякувала усім учасникам концерту, а також Валентині Салістій, яка подарувала закладу дуже гарну картину. А Любов Ярошенко від імені усіх підопічних відділення соціально-побутової адаптації подякувала працівницям територіального центру за турботу і увагу.

Потім подружки-щебетушки чаювали, смакували тортиками та іншими солодощами і, звичайно, спілкувалися, ділилися враженнями від концерту і планами на весну.

Працівники територіальний центру вдячні усім, хто допоміг підготувати це душевне свято для жінок, а також районній організації політичної партії «Наш край» за торти та цукерки.

Свято вдалося на славу, і приємні спогади у пологівчанок залишаться точно надовго.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут