Скільки уряд виділить на розвиток інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах

0
5

Кабінет міністрів України визначив порядок та умови надання субвенції з держбюджету об’єднаним територіальним громадам на формування їхньої інфраструктури.5a3c67118344a2db2497c841f64b57c4

Мінрегіон України розробив відповідну постанову Кабінету Міністрів «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Як стало відомо Domik.ua, ухвалення цього документу забезпечить розподіл і спрямування державних коштів на формування якісної інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

«Наша мета — підтримати об’єднані територіальні громади та створити умови для їх інституціонального розвитку на перших порах. Таким чином, ми запустимо процес, коли місцеве самоврядування буде брати на себе не тільки гроші та повноваження, а ще й нестиме відповідальність за кожного українця на території його громади. Система прийняття рішень про розподіл субвенції в 1 млрд. проста та прозора, кожен житель громади буде бачити, які проекти фінансуються та наскільки ефективно використовуються кошти в його місті чи селі», — зазначив Віце-прем’єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

У 2016 році на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд грн з Державного бюджету місцевим бюджетам об’єднаних територіальних громад.

Кошти субвенції розподілятимуться між об’єднаними громадами за формулою: в залежності від кількості населення і площі об’єднаної територіальної громади.

Источник: domik.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут