Шановні отримувачі субсидій! Використовуйте воду, газ та світло економно!

2
5

Протягом опалювального сезону  2015-2016 років у Пологах збільшилася кількість сімей, які користуються житловими  субсидіями. На сьогодні у Пологівському районі 5420   сімей отримують субсидії на житлово-комунальні послуги. Проте серед отримувачів субсидій поширюється  хибна інформація щодо обов’язковості  «випалювання» всього обсягу природного газу та використання у повному обсязі інших комунальних послуг (холодної води, електроенергії), на які надається субсидія. Багато жителів, почувши це, марно витрачають ресурси, замість того, щоб їх економити.

voda

Розмір субсидії розраховується виходячи з об’ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Сума субсидії, яку управління соціального захисту населення переказує на рахунки виконавців/виробників комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана     домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, буде зарахована  як оплата у наступних розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки розрахунок проводиться  виключно на основі соціальних норм споживання.  Тому ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно.

 

Заступник начальника управління                  Л.В. Дорофєєва

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ах, так вы ещё и экономите, значит социальные нормы завышены, надо будет их урезать; так может подумать Яценюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут