Самооборонівці доставили продукти і баян артилеристам. На передовій влаштували концерт на замовлення

0
4

Допомагати нашим військовим, які знаходяться в зоні АТО, вкрай необхідно. Ви й не уявляєте, як сильно піднімає бойовий дух військовим наша підтримка, спілкування з волонтерами. Тільки так наші захисники відчувають надійний тил. Тож представники громадської організації «Пологівська самооборона» зібрали допомогу для них і вирушили на Соледар та Роздолівку, де відвідали артилеристів, бойових побратимів одного з членів самооборони. Для них кожен візит волонтерів – це свято.

01

А 26 лютого атошники самі влаштували свято, коли до них приїхали наші самооборонівці і привезли від пологівців, окрім продуктів харчування (різних смаколиків, домашньої випічки, консервації), постільної та натільної білизни, ковдр, подушок, светрів, засобів гігієни, звичайно, і баян. Нагадаємо, його для військових передав пологівський музикант М.С.Месечко. Хлопці оцінили такий подарунок дуже високо. Бажаючих зіграти на ньому виявилося чимало. Там на передовій одразу ж влаштували імпровізований концерт. Однозначно, позитивні емоції від нього отримали і бійці, і волонтери.

Додому самооборонівці поверталися втомлені, але задоволені тим, що відвідали хлопців.

– Ми звернулися за допомогою в агрофірму «Комунар», там нам допомогли з пальним. Тож ми дуже вдячні директору агрофірми В.В.Бандурову. Також величезна подяка нашій активній помічниці В.І.Мовчан. Звичайно, хочемо подякувати дружинам самооборонівців, які готували і пекли смаколики для наших бійців. Хлопцям дуже сподобалися домашні вергуни! – розповів керівник штабу ГО «Пологівська самооборона» М.М.Сербін.

Це, звичайно, не остання поїздка самооборонівців до військових в зону АТО. Вони продовжують збирати допомогу для наших захисників. Як завжди, потрібні продукти, медикаменти, засоби гігієни та інші речі. Хто має бажання і можливість підтримати українських військових в зоні АТО, може звертатися за номером телефону штабу ГО «Пологівська самооборона» 066-26-80-610.

Фото з архіву ГО «Пологівська самооборона».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут