Разом ми переможемо будь-якого ворога!

0
3

02-280x280

Тільки у єдності наша сила. У цьому щораз переконуються пологівські волонтери, які часто відвідують наших захисників в зоні АТО та допомагають жителям прифронтових міст і селищ. Але без постійної допомоги пологівців вони, звичайно, не змогли б підтримувати військових та мирних громадян. Представники громадської організації «Волонтерський рух Пологівщини» висловлюють безмежну вдячність небайдужим пологівцям, які не втомлюються допомагати, а саме Віктору Бандурову, Василю Тимошенку, Максиму Чеберку, Євгену Дояру, Олександру Пойді, Олександру Носенку, Анатолію та Вікторії Бондаренкам, Вікторії Марюсі, Валентину та Інні Копилам, Наталії Гавриленко, Надії Визирякіній, Тамілі Колісник, Валентині Мовчан, Юрію Коноваленку, Віктору Нагурному, Володимиру та Ользі Райдам, Оксані Панасенко, Юлії Нестерець, Ірині Леваді, Катерині Табакович, Світлані Пономаренко, Тетяні Кочергіній, дітям та вчителям Пологівської гімназії «Основа», колегіуму №1, ЗОШ №4, дитячої школи мистецтв.

13 березня волонтери збираються провідати військових у Красногорівці та Мар’їнці. Оскільки якраз закінчуватиметься Масляна, то хочуть побалувати наших хлопців смачними домашніми млинцями. Закликають пологівчанок-господинь приготувати смаколиків, так, щоб наші захисники відчули себе ніби побували вдома. Також потрібні продукти харчування, засоби гігієни (вологі серветки, мило, шампунь, станки та піна для гоління, зубна паста, туалетний папір), медикаменти тощо.

Крім того, волонтери звертаються до пологівців із закликом про допомогу пенсіонерам та інвалідам, які залишилися в Красногорівці та Мар’їнці і не можуть самостійно себе обслуговувати. Піклуються про них місцеві волонтери, але самостійно їм не впоратися. У кого є можливість та бажання долучитися до допомоги людям, які опинилися у вкрай тяжких умовах, долучайтеся до збору необхідних речей. Потрібні засоби гігієни (порошок, господарське мило, памперси), білизна, постільна білизна.

Карта «ПриватБанку» 5168742352685170». Код ЄДРПОУ/ДРФО 39570561, філія “Запорізьке РУ”, МФО 313399, рахунок № 26006055716078. Для посилок: місто Пологи «Нова пошта» №1. Допомогу також можна приносити до територіального центру (місто Пологи, вул.Жовтнева, 23) та до салону-перукарні “Гламур” (пров.Водопровідний).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут