Пологівці знову побували у «кіборгів» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
2

Їх називають «кіборгами», «крилами Фенікса», їхній девіз – «Вогонь лютих сердець», вони захищали Донецький аеропорт, вийшли живими з Іловайська та Дебальцевого… Це 79 окрема аеромобільна бригада. Саме до цих військовослужбовців пологівці завітали з концертною програмою.

3П

Дружні відносини пологівців та 79 аеромобільної бригади розпочались ще 19 грудня 2014 року. Тоді вперше відбулась зустріч з ними у холодному сільському клубі, але в теплій атмосфері.

Нещодавно пологівці знову зібралися дружним і творчим десантом у гості. Їхали двома автобусами, взяли, звичайно, подарунки та смаколики і відбули в Донецьку область. До складу делегації увійшли заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, начальник відділу освіти райдержадміністрації Павло Капітонов, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Ангеліна Устименко, танцювальний колектив Пологівського СБК «Натхнення» (керівник Валентина Махоніна), учениця Пологівського НВК Вікторія Гавриленко, учениця Пологівської ЗОШ № 4 Ярослава Задорожня, учні гімназії «Основа» Елісабет Устінцева та Єва Тімошина, солістка РБК Наталія Самойлик, представники благодійної організації «Любов ближнього» родина Устінцевих, звукорежисер Ярослав Плетінь, Антон Самойлик та Юрій Устименко, підприємці Василь Тріщук та Олександр Савічев.

Святкова, емоційна концертна програма півтори години радувала відважних воїнів. Шквалом оплесків дякували бійці за кожен номер програми, а після завершення заходу аплодували стоячи. Заради таких відвертих емоцій зі сльозами на очах пологівці завжди готові вирушати у наступні поїздки до зони АТО.

Наші мужні воїни пригостили волонтерів смачним солдатським обідом та, проводжаючи, запрошували на наступну зустріч.

Пологівська райдержадміністрація щиро дякує за фінансову підтримку заходу та придбання державної символіки Юрію Устименку та Анатолію Півню, за автоперевезення – Василю Тріщуку та Олександру Савічев, за наданні макаронні вироби – Віктору Почапському, за мед –  пасічнику Юрію Коліснику.

Окремі слова вдячності за поробки, плакати, малюнки та смаколики учням Пологівської СРШ №2, БДЮТ, Пологівського НВК, Чапаєвського НВК. Павло Капітонов передав воїнам книги, які збирали діти для військової бібліотеки, та ікони.

Завдяки такій підтримці нашим захисникам легше переносити розлуку з родинами, батьками, дітьми. А наша віра у перемогу тільки збільшується. Разом ми сила!

Організатор заходу – відділ молоді та спорту райдержадміністрації за сприянням відділу освіти райдержадміністрації.

А.Устименко, головний спеціаліст відділу молоді і спорту РДА.

Фото учасників поїздки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут