Перейменування вулиці Інтернаціональної знову обговорюватимуть

0
30

Підписання пологівським міським головою розпорядження про перейменування 48 вулиць та провулків у місті Пологи, які в рамках декомунізації мали змінити свої топонімічні імена, не стало останньою крапкою в цьому питанні, повідомляється на сайті міської ради http://mradapology.gov.ua

pereimenovanie_ulic_izyгm-1

З області надійшов лист щодо проведення додаткових обговорень із пологівцями стосовно перейменування вул. Інтернаціональної. Запорізька ОДА надіслала список усіх районів та населених пунктів із вулицями, які не були перейменовані. Серед усіх частіше зустрічається вул. Жовтнева, Пролетарська, Ватутіна, Інтернаціональна.

Нагадаймо, що в результаті бурхливих обговорень жителі Інтернаціональної навідріз відмовилися міняти назву своєї вулиці. Голова Пологівської міської ради Юрій Коноваленко не зважився на крок самостійного перейменування, передавши ініціативу губернатору області. Однак обласне керівництво вимагає доопрацювати список. При цьому нова назва «Національна», на яку погоджувалися деякі з мешканців вулиці Інтернаціональна, – теж не варіант, зазначають в області.

Відповідно, найближчим часом мешканці вул. Інтернаціональної будуть змушені знову зібратися, аби в результаті дискусій прийти до нової назви, яка задовольнить більшість. Зробити це жителі мають до 30 березня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут