Наші вокалісти – найкращі!

0
11

Вокальний ансамбль Sweet music

Десять років існує в Пологівській районній дитячій школі мистецтв клас сольного співу. Учні опановують складне мистецтво класичного вокалу, постійно беруть участь і перемагають в конкурсах і фестивалях різних рівнів. На початку березня в школі відбулось справжнє свято співів, а саме – ІІІ Міжрайонний фестиваль класичного вокалу «Пролісок» серед учнів початкових мистецьких навчальних закладів трьох районів Запорізької області. Фестиваль був започаткований в 2012 році, має свою емблему і традиційно проходить за підтримкою Програми розвитку культури в концертній залі Пологівської ДШМ.

Цього року в «Проліску» взяли участь 62 учасника. До складу журі конкурсу, яке очолила провідний викладач Запорізького музичного училища О.О.Братцева, ввійшли директор школи мистецтв та спеціалісти Обласного методичного центру. Під час обговорення виступів юних конкурсантів журі відзначило високий фаховий рівень підготовки, гарний репертуар та яскраві сценічні костюми учнів нашої школи, тому оголошені результати запеклої творчої боротьби були цілком прогнозованими.

У номінації «Соліст» у І віковій категорії І місце посіла Владислава Лемішко, ІІ місце поділили Настя Нікішина і Вероніка Федченко. У ІІ віковій категорії ІІ місце – Таня Порохня і Каріна Карпій, у ІІІ віковій категорії ІІ місце посіла Влада Сумеріна, ІІІ місце поділили Олександра Дяченко і Віка Товстоног. У номінації «Дуети» ІІ місце посів вокальний дует у складі Каріни Карпій Каріна та Віки Сиваш. У номінації «Ансамблі» в ІІ віковій категорії І місце посів вокальний ансамбль «Sweet music», у ІІІ віковій категорії переможцем став вокальний ансамбль «Sotto voce». Справжнім відкриттям став виступ Аліси Приходько, яка отримала гран прі фестивалю. Найкращою серед концертмейстерів поважне журі визнало Л.Ю.Делі Осман.

Нагородження учасників дипломами, солодощами та подарунками супроводжувалось гарячою підтримкою глядацької зали. Подальших творчих успіхів дітям і викладачам побажала в своєму виступі заступник голови Пологівської РДА І.Г.Півень.

Свято весни, музики, натхнення відбулося!

Л.Касяненко, директор КУ «Пологівська ДШМ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут