Млинцями від пологівців посмакували і на передовій

0
4

Ось і закінчилася Масляна. Пологівці цього року її з радістю чекали, готували млинці, варенички. Не забули пригостити ними та іншими смаколиками й наших захисників. 13 березня, в останній день Масляної, представники ГО «Волонтерський рух Пологівщини» побували у військовослужбовців в Красногорівці.

image (4)

До позицій бойовиків ДНР звідти менше одного кілометра.

– Хлопці дуже зраділи нашому приїзду. Було багато випічки, млинців, печива, які приготували пологівські господині. Хлопці передали усім привіт і подякували за домашнє частування. Вони, дійсно, ніби вдома побували, – розповів Вадим Сопільняк.

Потім волонтери з Красногорівки запросили наших волонтерів на свято, яке влаштували у їхньому місті. У прифронтовому містечку грали й співали українські пісні, танцювали національні танці. Від побаченого у всіх стільки емоцій, що не передати словами. Радує те, кажуть волонтери, що на свято прийшло багато красного рівців, люди, які звикли жити під обстрілами, змогли хоч на якийсь час відволіктися від війни і хоч трохи відчути свято.

Волонтери висловлюють подяку жителям села Вербового, Вікторії Марюсі, сім’ям Копилів, Сорок, Бондаренків, а також Олександру Добровольському та працівникам кафе «Сакура», Наталії Петренко, Наталії Гавриленко, Надії Визирякіній, Тамілі Колісник, Наталії Кикош, Євгену Боговину, Наталії Бобир та Альоні Дмитренко з Куйбишевого.

Н.Осипенко.

Фото з архіву ГО «Волонтерський рух Пологівщини».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут