Місцеві бюджети Пологівщини за 2 місяці отримали додатково понад 7 мільйонів гривень

0
4

gryvni_39

«Підсумки наповнення місцевих скарбниць за перші два місяці поточного року досить оптимістичні, оскільки демонструють динаміку зростання, – поінформувала керівник Пологівської ОДПІ Оксана Федорова. – В цілому місцеві бюджети міста і сіл Пологівського району за два місяці отримали 19,3 млн. гривень, що на 7,6 млн. грн., або на 31%, перевищує відповідні показники 2015 року.»
Зростання місцевих скарбниць забезпечило насамперед збільшення надходжень від податку з доходів фізичних осіб (найпотужніше джерело наповнення місцевих бюджетів) – 10,2 млн. грн., що на 3,8 млн. грн. перевищує минулорічні показники та становить понад 50% усіх надходжень до місцевих бюджетів нашого району.
Крім цього, у порівнянні з минулим роком майже на 150% зросли надходження від єдиного податку (за рахунок сільгосппідприємств) та за два місяці поточного року становлять 3,4 млн. грн.. Ще на 50% зросли надходження від плати за землю і цього річ вже «влили» до місцевих скарбниць понад 4 млн. грн. , – деталізувала Оксана Федорова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут