Крутить, а не гріє

3
6

Здрастуй, газета! Живу я в приватному будинку, опалюю його газом. Але опалюю, сказано дуже гучно.

Лічильник крутить, аж свистить, а в хаті вище 18 градусів не піднімається.

113-e1428003677873

Торік ми з дружиною поміняли вікна, двері, через які міг проникати холод, стало на 1-2 градуси тепліше, а в цілому ситуація майже не змінилася. Газ у нашому домі з’явився в 2005 році, і хоч будинок у нас чималенький, але в ньому ми не мерзли і платили небагато, бо спожита за місяць кількість кубів не перевищувала 200. Зараз у 400 кубів, які нарахували за субсидією, ми не вкладаємось, а в січневі морози було так холодно, що в ліжку обкладали себе пластиковими пляшками з гарячою водою.

Тоді ж я прочитав у газеті: якщо маю скарги на якість газу, можу викликати газівників, щоб ті зробили заміри. Якщо тиск газу відповідатиме нормі і мої претензії будуть безпідставні, заплачу за виїзд 2 тисячі гривень. Скажіть, будь ласка, чи станеш після цього скаржитись, і коли це споживач був у нас правий? Але ж якість газу, дійсно, погана, і багато людей скаржиться, що лічильники крутять, накручують комусь прибутки, а в хатах тепла нема.

Шановні журналісти, підкажіть, будь ласка, кому поскаржитись, щоб нас, споживачів, почули?

М.Колядченко, м.Пологи.

Від редакції.

На жаль, подібних скарг до районної газети надходить багато. Невдоволених багато і в області. Як стало відомо, останнім часом із скаргами на роботу «Запоріжгазу» до Запорізької обласної ради звернулося більше 2 тисяч осіб. Сподіваємось, що під тиском споживачів ситуацію можна змінити не тільки в області, а й в Україні. Адже вдалося пом’якшити процедуру укладання договорів на споживання газу.

 

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. ВАМ же поставили запитання: Шановні журналісти, підкажіть, будь ласка, кому поскаржитись, щоб нас, споживачів, почули?

  2. Полностью согласен. Все так и есть, счетчик как сумасшедший считает, а тепла нет. Надо уже виновных наказывать, хватит с ними цацкаться. А потом обязательная плата за печки и котлы, причем здесь наши приборы, которые покупались с уплатой ндс с зарплаты и вычетом всех налогов? Если согласимся платить, то в ближайшее время будем облэнерго платить за холодильники, телевизоры и т.д. А там и за деревья введут налоги, такое уже проходили. Почему до сих пор эти вопросы не доводятся до справедливого решения? Или мы и дальше будем молча подчиняться стае воров, обнаглевших и наблюдающих, когда же у народа лопнет терпение?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут