«Книгоманія – 2016»: читайте та вигравайте подорож до Львова

0
4

26473_html_m74f2687cПротягом березня-квітня 2016 року в Україні проводиться Всеукраїнський конкурс «Книгоманія – 2016».Мета конкурсу: заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризація найкращої дитячої української та світової літератури. Конкурс проводиться за сприянням обласної бібліотеки для дітей «Юний читач», громадської організації «Форум видавців» за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Цьогорічний конкурс проводиться у форматі читацького марафону «Книжковий всесвіт дитинства» під девізом «Хай читання буде в радість» та розрахований на три тури визначення переможців.

1 тур – відбірковий, проводиться в школах та сільських бібліотеках району з 25 березня до 10 квітня.

2 тур – районний, проводиться в КУ «Пологівська центральна районна бібліотека» 14 квітня, початок о 10.00. До участі в конкурсі запрошуються учні шостих-сьомих класів загальноосвітніх шкіл міста та сіл району. Учасники конкурсу мають в цікавій формі презентувати свою улюблену книгу. Форма презентації на вибір конкурсантів, тривалість – до 3 хвилин, вибір книги на розсуд учасників, але було б добре, якби це була книга-ювіляр 2016 року.

3 тур – обласний, на який запрошуються два переможці районного конкурсу: один шестикласник та один семикласник, відбудеться 28 квітня в приміщенні КЗ «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач», початок об 11.00.

Заключний етап конкурсу – фестиваль дитячого читання «Книгоманія», відбудеться він у Львові 13-15 травня. На нього будуть запрошені переможці – представники від Запорізької області.

За довідками та докладними роз’ясненнями умов конкурсу звертатися до сільських бібліотек  та районної бібліотеки за телефоном (06165) 2 -32 -05.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут